Piotr Wilczyński
Personal Real Estate Advisor. Licencja nr 22136
POKAŻ NUMER
Opis
Rekomendacje
Oferty
Kontakt

Opis

Z wykształcenia Project Manager, podczas studiów zagranicznych zgłębiał również swoją wiedzę z dziedziny biznesu i ekonomii. Przez ostatnich kilka lat pracował w branży deweloperskiej poznając tym samym rynek nieruchomości od podszewki. Doskonale potrafi ocenić stan techniczny nieruchomości jak również jej wartość rynkową. Nieprzejednany negocjator, dla którego ważne jest zadowolenie klienta.

Fanatyk sportów wodnych i zimowych. Swoją pasją zaraża innych, w tym również dwójkę swoich dzieci. Oddany ojciec i mąż, który doskonale potrafi łączyć pracę z życiem rodzinnym. Zaangażowany, odpowiedzialny, z poczuciem humoru.
Zafascynowany egzotyką, ma na swoim koncie wiele podróży w najodleglejsze zakątki świata, podczas których poznawał ciekawych ludzi i ich kultury, miłośnik kuchni azjatyckiej. Otwarty na ludzi i nowe doświadczenia, sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Kilka lat spędzonych za granicą pozwala mu na szersze spojrzenie na rynek nieruchomości i pomaga w ocenie potrzeb klientów zarówno polskich jak i zagranicznych. Kontakt i współpraca z Piotrem to sto procent profesjonalizmu od pierwszego telefonu po zakup nieruchomości.

Oferty

Wspaniała posiadłość 2,3ha, dostęp do Narwi, basen
Strzyże, Strzyże
3 900 000 PLN
4 pokoje
Dolny Mokotów, Sadyba, 4 pokoje, 117 m2
Świętego Bonifacego, Mokotów, Warszawa
1 300 000 PLN
4 pokoje
Miasteczko Wilanów, 3 pok, 52 m2, balkon, komórka
Sarmacka, Wilanów, Warszawa
519 000 PLN
3 pokoje
Wilanów - Zawady, wolnostojący, 5 pokoi, 229 m2
Bruzdowa, Wilanów, Warszawa
2 100 000 PLN
5 pokoi
Pokaż więcej
Piotr Wilczyński
POKAŻ NUMER
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ