Podwyższone standardy obsługi
Znamy historie setek transakcji nieruchomości w Warszawie, dzięki czemu wiemy jak najskuteczniej kupić lub sprzedać jedną z nich. Naszym klientom proponujemy wyłącznie najkorzystniejsze oraz dobrane do ich indywidualnych preferencji oferty. Dokładnie zapoznajemy się z posiadanymi w ofercie nieruchomościami, sprawdzając każdy szczegół. Potrafimy docenić potencjał, lokalizację oraz zagospodarowanie przestrzenne.

Wszystkie działania opieramy o staranie przygotowaną strategię sprzedaży lub wynajmu.
Dlaczego klienci nas wybierają?
Wybierając En Casa na swojego prywatnego doradcę ds. nieruchomości korzystasz z naszej oraz współpracujących z nami ekspertów wiedzy i doświadczenia m.in. w zakresie: pośrednictwa nieruchomości, optymalizacji podatkowej, doradztwa prawnego oraz kredytowego, usług architektonicznych i remontowych oraz pomocy przy wycenie nieruchomości. Prywatny doradca drobiazgowo dopasuje się do najbardziej wyrafinowanych potrzeb i oczekiwań, spełniając niestandardowe prośby i życzenia.
Chcesz zobaczyć jak pracujemy?
Zobacz film
KOMPLEKSOWOŚĆ
Nasza pomoc wykracza poza standardowe ramy usługi pośrednictwa: optymalizacja podatkowa, doradztwo prawne, home staging, usługi architektoniczne i remontowe.
RELACJA
Tak w biznesie jak i w życiu najważniejsza jest wartościowa relacja. Zawsze w naszej pracy widzimy więc przede wszystkim człowieka i jego indywidualne potrzeby oraz oczekiwania.
ELASTYCZNOŚĆ
Działamy elastycznie i proaktywnie, by wspólnie osiągnąć sukces. Realizujemy nietypowe zlecenia i znajdujemy wyjście z każdej niemalże sytuacji.
JAKOŚĆ
Zapewniamy zawsze bezkompromisowo najwyższą jakość usług. Jeżeli coś jest warte zrobienia, jest warte zrobienia dobrze.
OSZCZĘDNOŚĆ CZASU
Robimy wszystko za klientów, żeby w tym czasie mogli zająć się tym, co naprawdę ważne.
DYSKRECJA
Szanujemy pokładane w nas zaufanie. Rozmowy z nami to jak spotkania w klubie dżentelmenów.
Wybrane referencje
Pani Małgorzata uczestniczyła przy sprzedaży mojego mieszkania na warszawskim Mokotowie. Poznałam ją jako kompetentną i lojalną agentkę, wyróżniającą się wśród agentów, z którymi miała okazję współpracować wyjątkowym zaangażowaniem, wytrwałością i skutecznością działań.
Jolanta Samochowiec Mathys
Pan Krystian Podbielski wraz z zespołem firmy EnCasa w sposób profesjonalny, szybki i bardzo sympatyczny pomógł mi znaleźć wymarzone mieszkanie. Polecam gorąco wszystkim zapracowanym, będącym w wiecznym niedoczasie i wymagającym Klientom którzy potrzebują fachowej obsługi.
Gabriela Michalchuk, Paprocki&Brzozowski Designers
Cudowny zespół profesjonalistów, którzy pracują z pasją, pomogli sprzedać nam dom, znaleźć piękny apartament, szukają dla nas nowych inwestycji i pięknie przy tym współpracują ze sobą, poznałam 4 osoby z tego zespołu, każdej coś zawdzięczam, każda wyjątkowa, miła i kompetentna, dlatego z całego serca dziękuję za wsparcie.
Agnieszka Zak
Many thanks to Gosia and Krystian for their invaluable help in the process of renting my apartment and parking lot, they have been always thoroughly professionals and the relationship incredibly friendly and familiar. I don’t live in Warsaw but they took care of everything with total dedication and professionalism. I will definitely count on EnCasa in the future.
Esther Gutierrez
En Casa did a wonderful job of understanding my needs to make sure I found a great home in Warsaw! I appreciated their flexibility and dedication. A must for anyone who moves to Warsaw and wants the best!
Stacy Meyer
Wybrani klienci:
W gronie osób, które nam zaufały znajdują się międzynarodowe korporacje, ambasady, prywatni inwestorzy oraz klienci indywidualni. Jesteśmy aktywnym członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Polskiej Izby Krajowej Gospodarki Nieruchomościami oraz systemu współpracy międzyagencyjnej MLS. To nie tylko bezpieczeństwo dla Ciebie, ale także większa skuteczność działania.
Należymy do:
Optymalna forma współpracy
Współpraca na zasadach wyłączności oparta jest na : jawności, bezpieczeństwie oraz zaangażowaniu. Umowa na wyłączność to przede wszystkim skuteczność oraz Twój sukces.
Spójność informacyjna
Aktywna współpraca
Doradztwo
Szeroka dostępność
Bezpieczeństwo
Oszczędność czasu
Wygoda
Poufność
Zaangażowanie
Każdy z nas posiada ogromną sieć kontaktów i powiązań z klientami indywidualnymi, korporacjami, a także innymi biurami nieruchomości tej klasy, co nasza. To oznacza, że mamy dostęp do większości nieruchomości na rynku. Wyszukamy, sprawdzimy i zaprezentujemy to, co będzie idealnie odpowiadało nawet najbardziej wyrafinowanym oczekiwaniom i preferencjom. A jeśli będziemy sprzedawać lub wynajmować Twoją nieruchomość, masz pewność, że znajdziemy bardzo dobrego klienta. Ponadto, jesteśmy mistrzami profesjonalnej prezentacji nieruchomości – zawsze wiemy, co pokazać, by każdy klient był w 100% zadowolony z transakcji.
Poznaj nasz zespół
Skontaktuj się z nami!
Wyślij zgłoszenie