KIM JESTEŚMY

Najwyższe standardy obsługi

Jesteśmy zespołem reprezentującym biuro nieruchomości, który liczy ponad 40 osób. W En Casa każdy ma swoją historię i inne życiowe doświadczenie, ale to pasja do wykonywanego zawodu połączyła nasze ścieżki. Każdy z naszych doświadczonych doradców specjalizuje się w kompleksowej obsłudze procesów transakcji w obrębie nieruchomości premium w Warszawie i okolicach.  Ponad 10-letnie doświadczenie sprawia, że uplasowaliśmy się w rankingu jako jedne z najlepszych biur nieruchomości w województwie mazowieckim. To wszystko zasługa ciężkiej pracy całego zespołu. 

Od początku naszej działalności mieliśmy jasne zasady oraz fundamenty, na których  niezmiennie opieramy działania biura En Casa. Klienci docenili nasze zaangażowanie, pełen profesjonalizm oraz rzetelność w podejmowanych działaniach. 

Wierzymy, że to, co nas wyróżnia to sumienność, kompleksowe podejście i umiejętność słuchania potrzeb klientów. Stały rozwój kompetencji to część naszego DNA. Wiedza i doświadczenie to kluczowe czynniki wpływające na sukces naszej marki. 

Zaufaniem od lat obdarzają nas zarówno klienci indywidualni, jak i korporacje. Współpracujemy z klientami z Polski oraz z zagranicy. Każdego dnia zgłaszają się do nas kolejni, którzy zlecają nam sprzedaż lub wynajem swoich nieruchomości oraz poszukiwania wymarzonych domów i mieszkań. 

Naszym sukcesem jest zespół stworzony z ekspertów znających doskonale lokalny rynek nieruchomości premium.

Odkryj świat prestiżowych nieruchomości

Dlaczego warto współpracować z En Casa

Wszystko zaczyna się od filiżanki kawy. Cenimy sobie relacje z naszymi klientami i wiemy, że każdy z nich ma swoją historię. Jesteśmy gotowi, żeby ją wysłuchać, bo jej znajomość to podstawa do dalszego działania. To właśnie ta otwartość pozwala nam tworzyć indywidualny plan działania. 

Z klientami łączą nas te same cele. Zależy nam na dokonaniu sprawnej i korzystnej transakcji. Świadomość, że zmierzamy w tym samym kierunku, pozwala nam zdobywać zaufanie klientów. Ich satysfakcja to dla nas priorytet.

En Casa to zespół, który zrzesza najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Zaangażowanie i lata doświadczenia naszych pracowników przekładają się na konkretne wyniki, z których jesteśmy dumni. Setki przeprowadzonych transakcji i satysfakcja klientów to nasze najlepsze referencje.

To, co nas wyróżnia to stałe monitorowanie rynku i reagowanie z wyprzedzeniem na nadchodzące zmiany. Tym różni się doświadczenie i znajomość lokalnego rynku od wiedzy jedynie książkowej. 

Opiekujemy się naszymi klientami od A do Z. Wspieramy ich w zakresie przygotowania oferty, docierania do potencjalnych klientów i przeprowadzania procesu sprzedaży. Pełen pakiet usług i kompleksowe doradztwo to dla nas oczywistość.

Wiemy, jak cenny jest czas. Pozwalamy naszym klientom zapomnieć o formalnościach, które wiążą się z transakcjami. Właśnie od tego mają nas.

Zajmujemy się sprzedażą już ponad 10 lat – to doświadczenie, którego nie da się nauczyć z branżowych książek. Fachowe doradztwo, skupienie na potrzebach klientów i znajomość rynku to klucz do skutecznych transakcji. Wiemy to nie od dziś.

Nie zapominamy o kwestiach bezpieczeństwa. Setki zakończonych pomyślnie transakcji i komfort klientów to dla nas podstawa.

ZESPÓŁ

Poznaj zespół, który wprowadzi Cię w świat luksusowych nieruchomości

Nasz zespół od lat działa na rynku nieruchomości klasy premium. Mamy za sobą setki przeprowadzonych transakcji sprzedaży i wynajmu, a nasze wyniki sprawiają, że klienci regularnie do nas wracają. Najwyższy poziom obsługi i jakość to nasza codzienność.

Dowiedz się więcej…

Umów się na spotkanie

Zostaw do siebie kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa.… czytaj więcej