OFF MARKET

Luksusowe Nieruchomości

Wiem, że poszukiwanie nieruchomości to ważny proces. Nie warto chodzić na kompromisy i decydować się na półśrodki. Najlepsza metoda to zdanie się na profesjonalistów, którzy rozumieją indywidualne potrzeby i potrafią na nie precyzyjnie odpowiadać. Właśnie tak działamy w En Casa.

Nawet jeśli na naszej stronie internetowej nie ma oferty szytej na miarę – skontaktuj się z nami. Wieloletnie doświadczenie, bliska współpraca z innymi agencjami oraz nieszablonowe podejście do tematu sprawiają, że znajdujemy satysfakcjonujące rozwiązania. Skuteczne działanie naszych agentów i ich ekspercka wiedza umożliwia wgląd do wyjątkowych nieruchomości, które nie są oficjalnie dostępne na rynku. Przekonaj się o tym i kup lub wynajmij nieruchomość, której sam nie znajdziesz na rynku.

Zyskaj dostęp do ofert niedostępnych na rynku

Krystian Podbielski

Dom na sprzedaz


Dom | Sprzedaż – Konstancin-Jeziorna

Wyjątkowa rezydencja w pobliżu Szkoły Amerykańskiej

Apartament na sprzedaz


Apartament | Sprzedaż – Warszawa, Powiśle

255 mkw nad samym brzegiem Wisły

Dom na sprzedaż Wilanów


Dom | Sprzedaż – Warszawa, Wilanów

Nowoczesny dom w Wilanowie – 279 mkw

dom na sprzedaz


Dom | Sprzedaż – Warszawa, Józefosław

Nowoczesny dom 500 mkw z piękną działką

USŁUGA ZAKUP

Z En Casa znajdziesz nieruchomość o jakiej marzysz

Zakup nieruchomości może okazać się jedną z najważniejszych decyzji, jakie podejmiesz, a odpowiednie porady oraz wskazówki mogą okazać się kluczowe w tym procesie. Doświadczenie oraz wiedza ekspercka mają istotne znaczenie i mogą mieć znaczący wpływ na to, że nie tylko znajdziesz odpowiednią nieruchomość, ale także bezpiecznie, komfortowo i na najlepszych warunkach dokonasz transakcji.

Dowiedz się więcej

Poznaj nas w mediach społecznościowych

Nieruchomości Off market

Zapytaj o ofertę