OFF MARKET

Luksusowe Nieruchomości

Wiem, że poszukiwanie nieruchomości to ważny proces. Nie warto chodzić na kompromisy i decydować się na półśrodki. Najlepsza metoda to zdanie się na profesjonalistów, którzy rozumieją indywidualne potrzeby i potrafią na nie precyzyjnie odpowiadać. Właśnie tak działamy w En Casa.

Nawet jeśli na naszej stronie internetowej nie ma oferty szytej na miarę – skontaktuj się z nami. Wieloletnie doświadczenie, bliska współpraca z innymi agencjami oraz nieszablonowe podejście do tematu sprawiają, że znajdujemy satysfakcjonujące rozwiązania. Skuteczne działanie naszych agentów i ich ekspercka wiedza umożliwia wgląd do wyjątkowych nieruchomości, które nie są oficjalnie dostępne na rynku. Przekonaj się o tym i kup lub wynajmij nieruchomość, której sam nie znajdziesz na rynku.

Zyskaj dostęp do ofert niedostępnych na rynku

Krystian Podbielski

Penthouse | Sprzedaż – Warszawa, Wola

Penthouse z tarasem na dachu

Dom | Sprzedaż – Wyględy

Nowoczesny, parterowy dom

Dom | Sprzedaż – Nowa Wola

Nowoczesny dom z dwoma tarasami i ogródkiem


Dom | Sprzedaż – Bielany

Nowoczesna willa na skraju Lasu Młocińskiego

dom na sprzedaz


Dom | Sprzedaż – Warszawa, Józefosław

Nowoczesny dom 500 mkw z piękną działką

USŁUGA ZAKUP

Z En Casa znajdziesz nieruchomość o jakiej marzysz

Zakup nieruchomości może okazać się jedną z najważniejszych decyzji, jakie podejmiesz, a odpowiednie porady oraz wskazówki mogą okazać się kluczowe w tym procesie. Doświadczenie oraz wiedza ekspercka mają istotne znaczenie i mogą mieć znaczący wpływ na to, że nie tylko znajdziesz odpowiednią nieruchomość, ale także bezpiecznie, komfortowo i na najlepszych warunkach dokonasz transakcji.

Dowiedz się więcej

Poznaj nas w mediach społecznościowych

Nieruchomości Off market

Zapytaj o ofertę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa.… czytaj więcej