Ecoliving Gassy: 6 nowoczesnych domów wkomponowanych w zieleń

Lubisz być blisko różnych wydarzeń? Mieć życiowe atrakcje w zasięgu ręki? A może światła dużego miasta męczą nie tylko Twoje oczy, ale także spragnione spokoju myśli? Chwyć za ster i obierz kierunek na Gassy. Na dom, w którym odpoczniesz i nabierzesz sił, by od rana ponownie podbijać świat. Lub skryć się w soczystej zieleni, jeśli będziesz mieć na to ochotę. Poznaj bliżej ofertę na wyłączność biura En Casa.

Czytaj więcej…

Reset codzienności w otoczeniu zieleni – poznaj elitarne osiedle FORREST 

Mówią, że życie to sztuka wyborów. Każdego dnia dokonujemy ich bez liku, idąc na kompromisy z marzeniami i potrzebami. A gdyby tak przestać się ograniczać i zacząć brać od życia wszystko? Do odważnych świat należy, a kawa nie wyklucza herbaty! Z takiego założenia wyszli architekci biura FBT, odpowiedzialni za projekt nowoczesnego osiedla domów w ramach inwestycji Forrest, zlokalizowanej w Nadarzynie. Nieruchomości zatopione w zieleni dają nadzieje na wygodne funkcjonowanie w otoczeniu natury, bez konieczności rezygnacji z atrakcji serwowanych przez wielką aglomerację miejską. Niech oprowadzą Cię po nich słowa! 

Czytaj więcej…

Wyścig o zwycięstwo wygrywa… partnerstwo 

Branża nieruchomości jest jedną z bardziej wymagających. Każdego dnia ścigamy się z czasem, by wyprzedzać marzenia naszych klientów. Szybkie zwroty akcji i konieczność lawirowania między niuansami to nasza zawodowa codzienność. Wychodzenie z ostrych zakrętów bez szwanku nie byłoby możliwe bez precyzji działania i doświadczenia, ale także zaangażowania całego zespołu.  

Czytaj więcej…

Agent nieruchomości do zadań specjalnych

„Agencjom dziękuję”, „Tylko bezpośrednio”, „Pośrednikom mówimy NIE”. Kto choć raz poświęcił moment na przejrzenie portali z ogłoszeniami o nieruchomościach, ten doskonale kojarzy wymienione zwroty. Jeszcze ciekawiej zaczyna robić się wtedy, gdy niestrudzony agent mimo wszystko próbuje przebić się przez mur niechęci i sięga po telefon…

Czytaj więcej…

Rynek kredytów hipotecznych w obliczu wyzwań geopolitycznych oraz gospodarczych w roku 2022

Przełom III i IV kwartału roku 2021 przyniósł pierwsze podwyżki stóp procentowych w Polsce. Wielu analityków zgodnie potwierdzało, że są one następstwem polityki pieniężnej prowadzonej w okresie pandemii COVID-19 zarówno w Polsce, jak i innych krajach, które solidarnie dążyły do minimalizacji negatywnych skutków pandemii. Tym samym pojawienie się inflacji było zjawiskiem, z którym większość analityków się liczyła i uwzględniała w swoich prognozach. Jednak mało kto spodziewał się inflacji dwucyfrowej oraz takiej dynamiki jej wzrostu, jak obserwowaliśmy w 2022 roku. Niewątpliwie poziom ten stale napędza napięta sytuacja geopolityczna we wschodniej części Europy oraz zerwanie łańcuchów dostaw podstawowych surowców zapewniających ciągłość produkcji. Jednak czy sytuacja w dłuższej perspektywie okaże się, aż tak pesymistyczna dla kredytobiorców

Czytaj więcej…

Kto naprawia pralkę?

Jednym z najczęściej popełnianych w umowach najmu błędów jest brak postanowień dotyczących tego kto – najemca czy wynajmujący – odpowiada za naprawy, czy wymianę zepsutych elementów wyposażenia lokalu. Powoduje to konflikty zarówno na etapie umowy, jak i po jej zakończeniu, gdy przychodzi do rozliczenia kaucji. Problemom tym można zapobiec prawidłowo redagując umowę. Wprawdzie zarówno kodeks cywilny, jak i ustawa o ochronie praw lokatorów zawierają w tym zakresie pewne regulacje, praktyka pokazuje jednak, że są one niewystarczające. 

Czytaj więcej…

Dzień Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami: Zobacz go oczami En Casa Junior Team!

30 marca przypada Dzień Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami. W En Casa celebrujemy go już po raz jedenasty! Mylą się jednak ci, którzy posądzają nas o sztampę — kwiaty, cukierki, czy nowe teczki, będące znakiem rozpoznawczym każdego szanującego się agenta. Z okazji naszego święta, zapraszamy Was na premierę wyjątkowego filmu, który stworzyliśmy razem z członkami En Casa Junior Team

Czytaj więcej…

Ile kosztują czas, komfort i bezpieczeństwo? Zapytaj agenta!

Dwa sformułowania, które najczęściej skutkują dusznością i bladością na twarzach klientów? Umowa na wyłączność i prowizja. Choć jeszcze nie wiadomo, ile trzeba będzie zapłacić za wykonaną usługę, pewne jest, że za dużo. Poczucie dyskomfortu potęgują mącące w głowie podszepty – „niby za co”. Odpowiadamy!

Czytaj więcej…

Gdy lokalni eksperci łączą siły z En Casa New Development, czyli o inwestycji Syta Residence słów kilka

Zdobyta wiedza ekspercka, umiejętność tworzenia strategii marketingowej, dostęp do sprawdzonych partnerów i w końcu duże doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży nieruchomości premium sprawiło, że stworzyliśmy oddzielny dział, który jest przeznaczony do obsługi deweloperów – En Casa New Development. Do imponującego grona inwestycji, które rozwijają się pod naszym szyldem, dołączyło właśnie kameralne osiedle Syta Residence.

Czytaj więcej…