CASE STUDY: Jak połączenie sił z działem marketingu pozwala osiągać nieprzeciętne wyniki

Sprzedaż nieruchomości premium to nasza codzienność. Znamy potrzeby klientów i łączymy kompetencje różnych działów, żeby osiągnąć nasz cel. Ta konkretna transakcja wymagała od całego zespołu szczególnego skupienia na detalach. Decyzja o sprzedaży rodzinnej willi w Konstancinie-Jeziornie niosła za sobą wiele emocji i sprawiała, że w szczególny sposób chcieliśmy wesprzeć klienta. 

Case study ze sprzedaży luksusowej nieruchomości oczami agenta – Michała Szczepkowskiego. 

Czytaj więcej…

Dom historią pisany w Zalesiu Dolnym

Życie w wielkich miastach nie wszystkim odpowiada. Znaleźli się ludzie, którzy powiedzieli sobie pewnego dnia: ”Dość mamy Warszawy, jej kurzu i zgiełku, i przenieśli się jako pierwsi do pięknego starego lasu pod Warszawą stwarzając tam zaczątek rozwijającego się pięknie „miasta-lasu”. Życie w tym osiedlu potoczyło się pod znakiem pieczołowitej ochrony otaczającej przyrody leśnej, a pogodna, pełna prostoty atmosfera pociąga każdego, kto się z nią zetknął” –  tak wiele lat temu napisała Maria Kownacka.

Czytaj więcej…

Nowoczesny dom na Mokotowie na sprzedaż

Mokotów to dzielnica, której ciężko nie kochać. Z jednej strony zielone parki i cisza, z drugiej bliskość tętniącego życiem centrum, rewelacyjna gastronomia i niezbędne punkty usługowe. Gdyby dodać do tego dom stworzony z myślą o różnych potrzebach całej rodziny i wykończenie na najwyższym poziomie to brzmi jak oferta, której ciężko się oprzeć.

Czytaj więcej…

Sztuka we wnętrzu – moda czy inwestycja?

Nasze życie upływa we wnętrzach. Pomimo różnic architektonicznych, wynikających chociażby z kulturowych czy klimatycznych uwarunkowań mamy podobne odczucia i pragnienia na wszystkich kontynentach i szerokościach geograficznych. Chcemy, aby nasze domy i mieszkania były piękne, wygodne i funkcjonalne. Aby zapewniały nam komfort i bezpieczeństwo. We wnętrzach spędzamy większość naszego czasu. O tym co stanowi o wyjątkowości i wyróżnia naszą przestrzeń prywatną zapytaliśmy Agnieszkę Wolską, prezes Biegas Art Gallery.

Czytaj więcej…

Moxo House – nowa perspektywa Starego Mokotowa

Mawiają, że nie można mieć ciastka i zjeść ciastka. Belgijski deweloper GH Development najnowszą inwestycją udowadnia, że niektórym się to udaje! Moxo House to propozycja dla tych, którzy z jednej strony tęsknią za spokojem i zielenią, a z drugiej chcą być „na czasie” i wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Te dwa światy wpisały się w projekt eleganckiego apartamentowca, zlokalizowanego w samym sercu Starego Mokotowa. Chcesz poczuć przyspieszone bicie swojego serca? Zapraszam do bliższego poznania Moxo House!

Czytaj więcej…

Prosto do celu. Rozmowa o konsekwentnym realizowaniu celów i zadaniowości, która pozwala jej osiągać nieprzeciętne wyniki

Dominika Wanicka – jedna z kluczowych agentek En Casa i prawdziwa kobieta biznesu. Zaangażowana, doświadczona, konsekwentna. Jej efekty mówią same za siebie – rok 2021 zamyka ze sprzedażą, która plasuje ją w TOP Agentkach En Casa. Zawsze działa na zasadach wyłączności w ramach Pakietu Concierge. Klienci, którzy decydują się na jej usługi, cenią jej skuteczność i kreatywność. W rozmowie z Małgorzatą Podbielską zdradza sekrety swojej pracy. 

Czytaj więcej…

Enklawa Wilanów – inwestycja na Twoich zasadach

Wilanów to jedna z topowych lokalizacji, jeśli chodzi o nieruchomości premium. Znajdujemy wiele plusów życia w tej części miasta i niezmiennie będziemy polecać ją naszym klientom. Wilanów to przede wszystkim synonim prestiżu, bezpieczeństwa, ale też wygody. Nasza nowa inwestycja ulokowana jest w sąsiedztwie Miasteczka Wilanów, którego infrastruktura oferuje wszystko to, co jest potrzebne do codziennego funkcjonowania. Część domów, które wchodzą w skład Enklawy Wilanów, sprzedaliśmy na pierwszym etapie procesu – dziś przyglądamy się naszej inwestycji z bliska. 

Czytaj więcej…

Habitat Wilanów – poznaj nowoczesną formę luksusu

Wilanów – Zawady to kameralność i elegancja otulone bogactwem zieleni. Właśnie tu powstało nowe, luksusowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Habitat wzbogaciło dzielnicę z tradycjami nowoczesną, zachwycającą architekturą. Tu wszystko jest z najwyższej półki – polot przy tworzeniu projektu, wykorzystane materiały i sama realizacja. Biuro En Casa Premium Real Estate jest jedynym partnerem przy sprzedaży tej bezkonkurencyjnej inwestycji. Dzięki temu możemy zdradzić jej największe atuty, które docenili także świeżo upieczeni właściciele ekskluzywnych domów na Zawadach.

Czytaj więcej…