SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Skuteczna sprzedaż

Wybór agenta nieruchomości do sprzedaży domu lub apartamentu może okazać się jedną z ważniejszych decyzji, jakie właśnie podejmujesz. Może to być różnica między Twoją nieruchomością stojącą na rynku miesiącami, a szybką sprzedażą nieruchomości, za setki tysięcy złotych więcej.

Twoja nieruchomość jest bardzo osobistym, ważnym i cennym zasobem, a jej sprzedaż może być emocjonalnym i skomplikowanym przedsięwzięciem. Odpowiednia wycena, analiza konkurencji, sprzedaż „off market”, przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, fotografie, copywriting, dni otwarte, prezentacje, marketing, kontakt z agentami, negocjacje i wiele innych niuansów i subtelności stanowią o różnicy między niepowodzeniem, a udaną sprzedażą.

POWIERZ EKSPERTOM SPRZEDAŻ SWOJEJ NIERUCHOMOŚCI

O nas

En Casa Premium Real Estate łączy ponad jedenastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości luksusowych oraz kompleksowy zakres działań w jednym z odnoszących największe sukcesy biurze nieruchomości premium w Warszawie.

Wieloletnia praktyka w sprzedaży nieruchomości, nastawienie na wyniki, partnerstwo oraz ekspercka wiedza zapewniają najwyższy poziom usług.

Zespół En Casa to ponad 30 doświadczonych osób. Zaangażowanie, innowacyjność i skupienie na potrzebach klientów to nasze znaki rozpoznawcze. Nasi agenci nieruchomości nie tylko udokumentowali swoje sukcesy w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, ale regularnie osiągają rekordowe wyniki dla klientów. Wszystko dlatego, że łączą nas te same cele – satysfakcja i udany proces sprzedażowy.

Marketing i skuteczna sprzedaż nieruchomości

Branża nieruchomości nie ma przed nami żadnych tajemnic. Lata doświadczenia i praktyki pozwoliły nam zrozumieć potrzeby klientów, co bezpośrednio przedkłada się na bezpieczne i sprawne prowadzenie procesu sprzedaży nieruchomości. Czuwamy na każdym etapie, zajmując się formalnościami od A do Z.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości nie może funkcjonować bez sprawnego marketingu. Nasz wewnętrzny Dział Marketingu i zaufani partnerzy wspierają nas na każdym kroku. Z ich wsparciem tworzymy spójną wizję i strategię działań marketingowych, przeprowadzamy efektywne kampanie reklamowe. Wszystko to w jednym celu – by dotrzeć do potencjalnie zainteresowanego kupnem nieruchomości klienta.

Pracując od lat na rynku nieruchomości luksusowych, poznaliśmy preferencje oraz wybory klientów. Wiemy czego szukają w danym okresie. Obserwujemy trendy i przewidujemy zmiany. Wiemy, jak i gdzie klienci szukają ofert. Potrafimy optymalizować działania marketingowe, tak aby wykorzystać wszystkie strategiczne atuty nieruchomości. 

W naszym zespole pracują agenci, którzy od wielu lat uznawani są za jednych z najlepszych w Warszawie, a ich wyniki każdego roku biją kolejne rekordy sprzedaży. Nasza wiedza jest bezkonkurencyjna – sprzedajemy blisko 200 luksusowych nieruchomości rocznie. Znamy setki (a nawet tysiące) historii transakcji nieruchomości w Warszawie, co przekłada się na nasze skuteczne działania. Wiemy, że sukces tkwi w szczegółach – dopracowujemy je do perfekcji. Do tego dokładamy ciężką pracę i pełne zaangażowanie, wszystko to dla satysfakcji naszych klientów.

Dlaczego warto współpracować z En Casa Premium Real Estate?

KOMPLEKSOWOŚĆ

Holistycznie podchodzimy do całego procesu sprzedaży nieruchomości. Od przygotowania nieruchomości do sprzedaży i wyceny, kreację strategii i komunikacji marketingowej oraz modelu sprzedażowego, prowadzenie prezentacji i negocjacji, aż po skuteczną sprzedaż. Wszystko to w atmosferze zrozumienia dla potrzeb klienta.

DOŚWIADCZENIE I EKSPERCKA WIEDZA

Już ponad 11 lat działamy na rynku nieruchomości. Zespół En Casa Premium Real Estate to blisko 30 doświadczonych agentów nieruchomości. Skutecznych i zaangażowanych. Każdego roku indywidualnie pośredniczą w kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu transakcjach sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Skuteczna sprzedaż to ich drugie imię.

OSOBISTY DORADCA

Do każdego procesu zostaje przypisany osobisty doradca, który koordynuje wszystkie działania. Za jego plecami stoi wykwalifikowany zespół, który dodatkowo jest wsparciem na każdym etapie procesu. Twoje zlecenie jest w dobrych rękach. I to nie jednych.

INDYWIDUALNA STRATEGIA SPRZEDAŻY

Wiemy jak ważny jest dobór skutecznych narzędzi marketingowych i stworzenie indywidualnej strategii. Nie ma dwóch takich samych ofert, a każda historia jest inna i to dla niej będziemy budować spersonalizowany plan sprzedaży.

MAKSYMALIZACJA SKALI

Sprzedaż prowadzimy wykorzystując wiele kanałów. Korzystamy nie tylko z szerokiej bazy klientów En Casa, ale łączymy nasze siły z innymi biurami nieruchomości klasy premium.

BIEŻĄCA KONTROLA

Działamy transparentnie i nie mamy nic do ukrycia. Gwarantujemy cykliczne spotkania i raporty prezentujące realizowane przez nas działania marketingowe oraz wyniki sprzedażowe. Na bieżąco monitorujemy rynek i wyniki naszych działań.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Wiemy, że proces sprzedaży potrafi być czasochłonny i angażujący. Bierzemy to na siebie. Zdejmujemy z barków klientów wszystkie formalności, żeby w tym czasie mogli zająć się tym, co naprawdę dla nich ważne.

DYSKRECJA

Szanujemy pokładane w nas zaufanie, a przekazane informacje zostawiamy tylko i wyłącznie dla siebie. Rozmowy z nami to jak spotkania w klubie dżentelmenów. Możesz spać spokojnie.

JAKOŚĆ

Zapewniamy zawsze bezkompromisowo najwyższą jakość usług. Nawet, jeśli wymaga to wielu godzin pracy i nieszablonowych działań. Jesteśmy na to gotowi i jest to dla nas jedyny możliwy scenariusz.

SUCCESS FEE

Twój sukces to nasz sukces. Całość wynagrodzenia zależy od naszych wyników i zaangażowania. Możesz mieć pewność, że mamy te same cele i z zaangażowaniem będziemy je realizować.

SKUTECZNOŚĆ DZIAŁAŃ

Łatwo dostrzec owoce naszej pracy. Zapewniamy klientom ponadprzeciętne wyniki sprzedażowe, dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy, motywacji do działania i założonym celom.

STRATEGIA SPRZEDAŻY

Poznaj sekrety sprzedaży nieruchomości z En Casa

ZESPÓŁ

Poznaj zespół, który wprowadzi Cię w świat luksusowych nieruchomości

Nasz zespół od lat działa na rynku nieruchomości klasy premium. Mamy za sobą setki przeprowadzonych transakcji sprzedaży i wynajmu, a nasze wyniki sprawiają, że klienci regularnie do nas wracają. Najwyższy poziom obsługi i jakość to nasza codzienność.

Dowiedz się więcej…

Umów się na spotkanie

Zostaw do siebie kontakt

Spotkaj się z nami i odkryj nowy komfort obsługi nieruchomości.