Mennica Residence – apartamenty na sprzedaż przy Grzybowskiej 43A

Inwestycja | Warszawa, Wola, ul. Grzybowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis

 MENNICA RESIDENCE, GRZYBOWSKA 43A, WARSZAWA
 Zespół budynków Mennica Residence to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Apartamenty w Mennicy zostały oddane w 2019 roku, wyróżnia je niebanalna nowoczesna architektura i wysoka jakość wykonania. 

 ARCHITEKTURA I WNĘTRZA W MENNICY RESIDENCE PRZY GRZYBOWSKIEJ 43A
 W inwestycji mieści się 470 mieszkań o metrażach od 28 do 145 mkw. Na ostatnich piętrach zaprojektowane są penthousy, które mają spektakularną wysokość sięgającą 3 metrów. Mieszkańcy mają do dyspozycji zaplecze sportowo-rekreacyjne. Za projekt odpowiada pracownia BBGK Architekci. Inwestycja ma stonowane kształty z elegancką nutą stylu art deco. 

GRZYBOWSKA 43A - ZNAKOMITA LOKALIZACJA W POBLIŻU BIZNESOWEGO CENTRUM WARSZAWY

Mennica Residence znajduje się w prestiżowej części Śródmieścia. Sąsiedztwo budynku charakteryzuje się dobrze rozwiniętą infrastrukturą: tuż obok znajdziemy liczne restauracje, kawiarnie, muzea, centra handlowe, teatry, biura i inne obiekty usługowe. Aby znaleźć się w Fabryce Norblina wystarczy krótki 4 minutowy spacer. W Browarach Warszawskich znajdziemy się w zaledwie 3 min. Park Mirowski oddalony jest w odległości 850 m. Lokalizacja pozwala na łatwą codzienną komunikację z całym miastem zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Do stacji metra Rondo ONZ jest zaledwie 650 m.

APARTAMENTY MENNICA RESIDENCE -  WYNAJEM I SPRZEDAŻ
En Casa Premium Real Estate, pośredniczy w sprzedaży i wynajmie apartamentów w inwestycji Mennica Residence w Warszawie mieszczącej się przy ul. Grzybowskiej 43A. Jeśli poszukujesz nieruchomości w tej lokalizacji, z przyjemnością pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedniego mieszkania. Nasz zespół, dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, dokładnie dobierze oferty dopasowane do Twoich potrzeb.


Dodatkowe informacje

Status budynku
Istniejący
Rynek
Wtórny
Numer oferty
39/1998/OI

Lokalizacja nieruchomości

Oferty należące do tej inwestycji:

Jakub Siudziński

Jakub Siudziński

Real Estate Broker

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM