Złota 44 – apartamenty na sprzedaż i wynajem. Najbardziej pożądany adres do zamieszkania w Warszawie

Inwestycja | Warszawa, Śródmieście, ul. Złota

14 500 - 25 000 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis

ZŁOTA 44, WARSZAWA 
To najbardziej luksusowy apartamentowiec mieszkalny w stolicy. Ma wysokość 192 metrów i liczy 52 piętra. Budynek został zaprojektowany przez cenionego architekta Daniela Libeskinda. W inwestycji Złota 44 jest 287 luksusowych apartamentów, z których rozpościera się piękny widok na panoramę stolicy. Adres Warszawa ul. Złota 44 to prestiż sam w sobie.

ZŁOTA 44 - WNĘTRZA I ARCHITEKTURA
Złota 44 wyróżnia się swoją charakterystyczną formą i wnętrzami. To dzieło sztuki architektonicznej z pewnością przyciąga uwagę każdego przechodnia. Apartamentowiec oferuje swoim mieszkańcom nie tylko niepowtarzalny wygląd, ale również najwyższy standard wykończenia oraz bogactwo udogodnień. Wnętrza są zaprojektowane z dbałością o każdy detal, a użyte materiały najwyższej jakości. Dla mieszkańców na powierzchni 1800 mkw dostępne są liczne udogodnienia, takie jak basen, siłownia, spa czy prywatne sale konferencyjne. Na tym piętrze znajduje się również przestronny taras oraz zewnętrzne jacuzzi. Złota 44 to adres, który kojarzy się z elitarnym stylem życia. Mieszkańcy tego apartamentowca mogą cieszyć się nie tylko spektakularnym widokiem na panoramę Warszawy, ale również bliskością najważniejszych punktów miasta, centrów handlowych, restauracji i kulturalnych atrakcji.

ZŁOTA 44 – APARTAMENTY 
Apartamentowiec Złota 44 to to jeden z najwyższych budynków mieszkalnych w całej Unii Europejskiej. Średnia powierzchnia apartamentów wynosi około 120 mkw, rozmieszczone są na piętrach od 9 do 52, charakteryzując się imponującym standardem. Każde mieszkanie zostało zaopatrzone w zaawansowany system HMS, umożliwiający zdalne sterowanie elementami takimi jak: klimatyzacja, ogrzewanie, oświetlenie, panele okienne. Innowacyjny system umożliwia zamówienie różnorodnych usług w budynku za pomocą smartfona. Powietrze w apartamentach filtrowane jest za pomocą specjalnego systemu HVAC. W apartamentach są uchylne panele okienne, którymi mieszkańcy mogą sterować za pomocą urządzenia mobilnego lub panelu dotykowego. 

ZŁOTA 44, WARSZAWA – PRESTIŻOWA LOKALIZACJA W SERCU STOLICY
Wieżowiec Złota 44 znajduje się w samym sercu Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki oraz wielu ekskluzywnych hoteli, restauracji i punktów usługowych. Dzięki swojej dogodnej lokalizacji mieszkańcy Złota 44 Tower mają łatwy dostęp do rozmaitych atrakcji kulturalnych, takich jak Pałac Kultury i Nauki, Muzeum Narodowe, Filharmonia Narodowa i wiele innych. To doskonałe miejsce zarówno dla osób prowadzących działalność biznesową, jak i singli poszukujących luksusowej przestrzeni w samym centrum miasta. W okolicy znajdują się zadbane tereny zielone i miejskie parki. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się dom handlowy Vitkac oraz butiki najlepszych polskich projektantów. Blisko stąd do historycznych części miasta, teatru, opery. Żagiel pobudza do eksplorowania Warszawy, miasta, w którym historia spotyka się z nowoczesnością i wzniosłymi ideami.

ZŁOTA 44, WARSZAWA – WAŻNY ELEMENT MIEJSKIEGO KRAJOBRAZU
Prestiż i luksus nie są jedynymi walorami Złotej 44. Budynek stał się ważnym elementem krajobrazu miejskiego, wnosząc nowoczesność i innowacyjność do architektury Warszawy. To symbol dynamicznego rozwoju stolicy i potwierdzenie jej pozycji jako jednego z najważniejszych ośrodków biznesowych i kulturalnych w Europie Środkowej. Złota 44, to miejsce, które nie tylko spełnia najwyższe standardy, ale również inspiruje i zachwyca swoją wyjątkowością.

MIESZKANIA ZŁOTA 44 – WYNAJEM I SPRZEDAŻ 
Biuro En Casa Premium Real Estate pośredniczy w sprzedaży i wynajmie mieszkań na Złotej 44. En Casa zdaje sobie sprawę z unikalnych wyzwań związanych z pośrednictwem w sprzedaży i wynajmie nieruchomości o tak wysokim standardzie. Dzięki temu biuro doskonale rozumie oczekiwania klientów oraz potrafi sprostać najbardziej wymagającym potrzebom. Dla tych, którzy pragną znaleźć swoje wymarzone miejsce na Złotej 44, En Casa to partner gwarantujący nie tylko profesjonalizm, ale także pełne zrozumienie specyfiki tej prestiżowej lokalizacji i doskonałą znajomość rynku nieruchomości.


Dodatkowe informacje

Status budynku
Istniejący
Liczba pięter
52
Rynek
Wtórny
Numer oferty
87/1998/OI

Lokalizacja nieruchomości

Oferty należące do tej inwestycji:

Renata Jaworska

Renata Jaworska

Real Estate Broker | Head of Team Centrum

Licencja: 22571

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM