Renata Jaworska (Team Centrum)

Renata Jaworska

Real Estate Broker | Head of Team Centrum  |  Licencja: 22571

r.jaworska@encasa.pl+48 696 497 496

Kiedy praca jest tym co kochasz - nigdy nie pracujesz. Ja nie czekam na weekend, kocham poniedziałki. Uwielbiam to czym się zajmuję, a każdy nowy dzień to inne wyzwania, ciekawi ludzie na mojej drodze, cudowne i inspirujące wnętrza.

Najważniejsze jest dla mnie zaufanie i budowanie relacji, dlatego w mojej pracy widzę przede wszystkim człowieka i jego indywidualne potrzeby oraz oczekiwania. Moi klienci mogą liczyć na moje pełne zaangażowanie, wiedzę i doświadczanie.

Wartością nadrzędną w mojej pracy jest uczciwość oraz dostarczanie klientom precyzyjnych i aktualnych informacji na temat rynku nieruchomości. Dlatego nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje oraz dzielę się wiedzą ze swoimi klientami.

Uwielbiam wyzwania, a rynek nieruchomości premium nie ma dla mnie tajemnic.

RENATA TO TWÓJ OSOBISTY EKSPERT W ŚWIECIE NIERUCHOMOŚCI.

Moje najnowsze oferty

Renata Jaworska (Team Centrum)

Renata Jaworska

Real Estate Broker | Head of Team Centrum

Licencja: 22571

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM