MAGAZYN ENTRADA

Słowo od redaktora

ENTRADA. W języku hiszpańskim, od którego pochodzi nazwa firmy En Casa oraz tego magazynu, oznacza WEJŚCIE. Pragniemy symbolicznie otworzyć dla Was drzwi do rynku nieruchomości oraz zagadnień z nim związanych i widzianych z naszej perspektywy. Pragniemy zaprosić do świata agenta nieruchomości.

ENTRADA, swoista brama wejściowa, prowadzi Was do najważniejszych zagadnień łączących architekturę, prawo, design, nieruchomości oraz – a może przede wszystkim – do ludzi związanych z nieruchomościami, architekturą i biznesem. Znajdziecie tu przegląd trendów na rynku nieruchomości oraz najbardziej prestiżowych inwestycji, inspiracje i ciekawe historie.

Zapraszam do naszego świata i życzę udanej lektury.

Małgorzata Podbielska

Wyjątkowi ludzie i nieprzeciętne nieruchomości

Magazyn ENTRADA publikujemy w fascynującym bo bezprecedensowym momencie – zarówno dla całej branży, jak i dla każdego indywidualnie. Pandemia, szalejąca inflacja i wiele innych czynników sprawiły, że rynek nieruchomości stał się nieprzewidywalny. Ceny idą w górę, inflacja rośnie, a popyt nadal jest większy niż podaż. To właśnie w tym sezonie branża nieruchomości premium przechodzi największy sprawdzian.

W ENTRADA będziecie mieli możliwość poznać nasz zespół En Casa, bo ostatecznie to właśnie ludzie tworzą wydarzenia. Premierowe wydanie jest w głównej mierze poświęcone sylwetkom fantastycznych, uzdolnionych i mądrych kobiet. Czujemy, że moc kobiet i wartości jakie ze sobą wnoszą do biznesu są w obecnym czasie szczególnie ważne.

Naturalnie nie zabraknie także głosów męskich ekspertów. Wiemy, że to właśnie różnorodność oraz połączenie żeńskiej i męskiej energii pozwala optymalnie działać i budować lepszy świat, a nam budować pozycję lidera na warszawskim rynku nieruchomości premium.

Premiera: magazyn o ludziach, nieruchomościach premium i designie.

MAGAZYN ENTRADA

Wejdź do świata luksusowych nieruchomości
i nieszablonowych ludzi

Umów się na spotkanie

Zostaw do siebie kontakt

Spotkaj się z nami i odkryj nowy komfort obsługi nieruchomości.