Osiedle Eko Park - prestiżowe osiedle w sercu Mokotowa

Inwestycja | Warszawa, Mokotów, ul. Karola Chodkiewicza

4 850 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis

Eko Park to luksusowy kompleks niskich, kameralnych budynków o unikalnym charakterze, zlokalizowanych w najlepszej części Mokotowa, w pobliżu Pól Mokotowskich.

Mokotów uważany jest za jedną z najpiękniejszych willowych dzielnic stolicy, dzielnicę dyplomatów i ludzi kultury. To właśnie dlatego tutaj na powierzchni ok. 19 ha powstał kompleks kameralnych budynków apartamentowych. Osiedle mieszkaniowe Eko Park uznawane jest każdego roku za jedną z bardziej lubianych i ekskluzywnych inwestycji apartamentowych w Warszawie.

Inwestycja została przygotowana z myślą o tych wszystkich, którzy docenią komfort życia w mieście w otoczeniu naturalnej zieleni z doskonałym dostępem do pełnej infrastruktury usługowej i handlowej stolicy. Osiedla Eko Park to kompleks kilkunastu indywidualnych budynków.

Każda z rezydencji mieszkaniowych posiada unikatową architekturę, która jest spójna zarówno urbanistycznie i stylistycznie z resztą inwestycji.

Budynki to 4 lub 6-piętrowe apartamentowce z garażem podziemnym oraz własną ochroną, a każda z inwetyscji wchodzących w skład Osiedla Eko Park jest ogrodzona. Większość z nich posiada własne patio, plac zabaw, a także jest zarządzane przez oddzielne wspólnoty mieszkaniowe. W inwestycji łącznie znajduje się ok 1200 apartamentów, których powierzchnie mieszkaniowe zaczynają się od 52 m2 do 196 m2. Inwestycja została zaprojektowana przez APA Kurylowicz & Associates.

Zabudowanie na osiedlu Eko Park powstawały etapowo. Jedne z pierwszych, które wybudowano w latach 2002-2009 przy ul. Biały Kamień, do tej pory są uważane za najbardziej luksusowe. Znajdują się tam także liczne penthous’y z cudownym widokiem na Pola Mokotowskie i zieloną część Warszawy.

Osiedle Eko Park jest zlokalizowane w samym sercu Mokotowa, dwa kilometry od centrum Warszawy. Sąsiaduje z parkiem Pola Mokotowskie, który zapewnia miejsce na poranny jogging, spacer z dzieckiem lub letni piknik. W bliskiej okolicy znajduje się pełna infrastruktura, m.in. szkoły wyższe (SGH, Politechnika Warszawska, Uniwersytet Medyczny) oraz liczne przedszkola.

Przy samym osiedlu jest zlokalizowany przystanek tramwajowy, a w 5 minut na pieszo można się dostać do metra Pole Mokotowskie. W okolicy znajdziemy także dwa duże centra handlowe (Plac Unii oraz Galeria Mokotów). Natomiast na lotnisko Chopina mieszkańcy osiedla dojeżdżają w zaledwie 15 minut.

Na osiedlu pojawiają się często mieszkania i apartamenty na wynajem długoterminowy. Czasami w sprzedaży pojawiają się bardzo atrakcyjne apartamenty oraz penthous'y na sprzedaż. Poszukując oferty na tym osiedlu zachęcamy do kontaktu z agentem nieruchomości En Casa. Z przyjemnością pomożemy znaleźć wymarzoną nieruchomość. Jeśli natomiast posiadasz lokal na sprzedaż lub wynajem to chętnie zajmiemy się zleceniem.

Wyróżniki:
Eko Park to osiedle, które cieszy się dużym zainteresowaniem wśród ludzi biznesu, osób mieszkających w pojedynkę oraz rodzin z dziećmi. Inwestycja jest doceniana przez obcokrajowców ora osoby zainteresowany wynajęciem mieszkań.

W okolicy znajdziesz:
Miejskie parki, liczne tereny wypoczynkowe oraz znane wszystkim warszawiakom Pola Mokotowskie. Lokalizacja inwestycji zapewnia możliwość wygodnego korzystania z oferty usługowej i handlowej. W pobliżu można znaleźć wiele restauracji - oferujących zarówno kuchnię polską jak i zagraniczną, wśród nich jedna z najlepszych restauracji Sushi w Warszawie oraz liczne kawiarnie, międzynarodowe przedszkola czy salony urody. Lokalizacja zapewnia sprawną komunikację z Dworcem Centralnym, lotniskiem i metro.

Dodatkowe informacje

Status budynku
Istniejący
Rynek
Wtórny
Numer oferty
62/1998/OI

Lokalizacja nieruchomości

Oferty należące do tej inwestycji:

Mateusz Dzierżawski

Mateusz Dzierżawski

Real Estate Broker

Licencja: 28105

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM