Mateusz Dzierżawski (Team Mokotów)

Mateusz Dzierżawski

Real Estate Broker  |  Licencja: 28105

m.dzierzawski@encasa.pl+48 600 926 600

W pracy agenta nieruchomości najważniejsze moim zdaniem jest nieszablonowe podejście i rozpatrzenie potrzeb klienta oraz cech nieruchomości indywidualnie.

Zakup czy sprzedaż nieruchomości, to proces, który wymaga empatycznego i strategicznego podejścia. Dlatego właśnie wykorzystuję moje zainteresowanie psychologią, by połączyć je z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży na rynku premium, w tym w światowej stolicy luksusu - Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Od kilku lat z powodzeniem prowadzę transakcje nad Wisłą, zyskując zaufanie klientów, zapewniając im poczucie bezpieczeństwa.

Najbardziej cieszy mnie, kiedy dzięki moim staraniom, posiadanej wiedzy, oraz budowaniu relacji, transakcja staje się dla moich klientów przyjemnością.

Moje najnowsze oferty

Mateusz Dzierżawski (Team Mokotów)

Mateusz Dzierżawski

Real Estate Broker

Licencja: 28105

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM