Hampton Residence Wilanów – luksusowe wille na sprzedaż

Inwestycja | Warszawa, Wilanów, ul. Księdza Prymasa Augusta Hlonda

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis

HAMPTON RESIDENCE – PRESTIŻOWE OSIEDLE DOMÓW NA WILANOWIE
 Luksusowe osiedle, położone w modnej części Wilanowa, przy ul. Hlonda. W ofercie sprzedaży dostępne są domy o wielkości od 250 mkw do 360 mkw, położone na działkach o wielkości 550 mkw do 1200 mkw.

HAMPTON RESIDENCE W WILANOWIE - WNĘTRZA I ARCHITEKTURA
Modernistyczne bryły budynków Hampton Residence utrzymane są w kolorystyce bieli, szarości i beżu, wykończone naturalnym kamieniem. Cechą charakterystyczną są duże przeszklenia gwarantujące znaczną ilość naturalnego światła. Unikalny charakter inwestycji dopełnia reprezentacyjny dojazd. Teren inwestycji jest ogrodzony, zamknięty i strzeżony. 

HAMPTON RESIDENCE – LOKALIZACJA
Inwestycja Hampton Residence Wilanów zlokalizowana jest w miejscu, które zapewnia dostęp do szerokiej oferty usługowej. Prestiżowe międzynarodowe szkoły są położone zaledwie dwie minuty od niej. Kawiarnie, restauracje oraz sklepy są na wyciągnięcie ręki, dostępne w zasięgu krótkiego spaceru. Centrum Royal Wilanów znajduje się zaledwie dziesięć minut spacerem stąd. Przystanek tramwajowy oddalony jest o pięć minut drogi na piechotę, co umożliwia szybki dostęp do innych części miasta. Las Kabacki, idealne miejsce na wycieczki rowerowe czy spacery, jest oddalony o 15 minut jazdy na rowerze, przy czym po drodze można podziwiać malowniczy Rezerwat przyrody Skarpa Ursynowska.
Lokalizacja ta charakteryzuje się wyjątkowym połączeniem – z jednej strony otoczona jest zielenią, z drugiej zaś graniczy z dynamicznym miastem. To unikalna kompozycja, która łączy w sobie spokój natury z miejską energią.

Dodatkowe informacje

Status budynku
Istniejący
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
54/1998/OI

Lokalizacja nieruchomości

Oferty należące do tej inwestycji:

Ewa Knudsen

Ewa Knudsen

Real Estate Broker

Licencja: 28917

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM