Tomasz Krzemirski (Team Wilanów)

Tomasz Krzemirski

Real Estate Broker

t.krzemirski@encasa.pl+48 696 497 498

W pracy z klientem opieram się na własnym doświadczeniu sugerując rozwiązania, które mają służyć na wiele lat.

Wiem, że decyzje o sprzedaży własnej nieruchomości nie zawsze są łatwe i wiążą się z wieloma emocjami, dlatego staram się sprawić, aby dla moich klientów były to nieco łatwiejsze rozstania.

Bardzo sobie cenię szczerość w relacjach zawodowych. Staram się zawsze zrozumieć potrzeby obu stron transakcji i poprzez dialog znaleźć złoty środek, aby każdy zakończył transakcję z poczuciem dobrze podjętej decyzji.

POROZMAWIAJMY. NA PEWNO ZNAJDZIEMY ROZWIĄZANIE.

Moje najnowsze oferty

Tomasz Krzemirski (Team Wilanów)

Tomasz Krzemirski

Real Estate Broker

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM