Jakub Siudziński (Team Centrum)

Jakub Siudziński

Real Estate Broker

j.siudzinski@encasa.pl+48602230144

W branży nieruchomości oprócz pięknych budynków i niepowtarzalnych wnętrz fascynują mnie ludzkie historie i emocje towarzyszące każdej transakcji.

W codziennej pracy agenta wykorzystuję doświadczenie zdobyte w pracy na rynku finansowym oraz wykształcenie uzyskane na wydziale psychologii i wydziale zarządzania uniwersytetu warszawskiego. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje podążając za zmieniającym się rynkiem nieruchomości.

Skuteczność w negocjacjach, sprostanie wymaganiom stawianym przez moich klientów oraz bezpieczeństwo w całym procesie sprzedaży lub zakupu nieruchomości są dla mnie kluczowe.

Sprzedaż nieruchomości to dla mnie przede wszystkim pomoc w spełnianiu marzeń moich klientów. Dlatego do każdego klienta i jego historii podchodzę w sposób indywidualny, z maksymalnym nastawieniem na sprostanie oczekiwań i zbudowanie trwałych relacji.

Prywatnie jestem miłośnikiem klasycznej elegancji, kawy, czerwonego wina i sportu.

Moje najnowsze oferty

Jakub Siudziński (Team Centrum)

Jakub Siudziński

Real Estate Broker

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM