Światła, kamera, JAKOŚĆ!

12 czerwca 2024 r. Reduta Banku Polskiego. Wieczorowe stroje, elegancki wystrój sali i Borys Szyc w roli Prowadzącego. To był wieczór pełen emocji i nagród dla tych, którzy wprowadzają innowacje i podnoszą standardy w naszej branży. My również mieliśmy powód do świętowania – wróciliśmy z nagrodą specjalną za Najlepszą Jakość Ogłoszeń w Polsce!

Celem konkursu WIZJERY niezmiennie jest promowanie wysokich standardów prezentacji ogłoszeń nieruchomości. Organizator konkursu po raz dziewiąty docenił wysiłek i zaangażowanie pośredników w profesjonalne i jakościowe przygotowanie ogłoszeń, w tym zwłaszcza zdjęć i filmów. Wszystko po to, aby wypromować takie praktyki, dzięki którym klienci łatwiej i szybciej znajdą swoją wymarzoną nieruchomość.

Jakość, która przyciąga uwagę

Dbamy o to, aby każde z naszych ogłoszeń wyróżniało się nie tylko estetyką, ale również przejrzystością, spójnością i personalizacją treści. Traktujemy ten proces, jak złożenie doskonałej układanki, gdzie każdy element musi idealnie pasować, aby stworzyć kompletny obraz wymarzonego miejsca do życia.

Kapituła konkursu WIZJERY 2024 doceniła nasze starania, przyznając nam nagrodę za kreatywne podejście do prezentacji nieruchomości, wysoką jakość wizualną, przejrzystość, poprawność językową, kompletność i atrakcyjność ogłoszeń. To wyjątkowe wyróżnienie jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ potwierdza naszą pozycję jako lidera w branży nieruchomości.

Jakość, której nie da się kupić

W naszej branży często spotyka się praktykę kupowania prestiżowych nagród, czasem nawet zagranicznych, aby zdobyć pozycję lidera na rynku. Decydując się na udział w konkursie WIZJERY 2024, wiedzieliśmy, że to nie jest miejsce, gdzie można kupić sobie sukces. To miejsce, gdzie liczą się prawdziwe osiągnięcia i rzeczywisty wkład w rozwój branży nieruchomości.

Nie chcemy być firmą, która zdobywa uznanie poprzez płacenie za nagrody. Nasze zasady są jasne: dążymy do najwyższych standardów w naszej działalności, oferując naszym klientom rzetelność, uczciwość profesjonalizm. Dlatego też każde wyróżnienie, jakie otrzymujemy, jest dla nas potwierdzeniem, że idziemy w dobrym kierunku i budujemy zaufanie naszych klientów na solidnych fundamentach.

Dla nas nie ma miejsca na kompromis, jeśli chodzi o jakość i uczciwość. Nie tylko dlatego, że cenią to nasi klienci, ale także dlatego, że wierzymy, że długotrwały sukces firmy opiera się na rzetelności i profesjonalizmie. Nagrody, które otrzymujemy, mają być prawdziwym uznaniem naszej pracy i wartości, jakie wnosimy na rynek nieruchomości. Dzięki temu możemy z dumą podkreślać, że każda statuetka, którą otrzymujemy, jest zasłużona i oparta na realnych osiągnięciach.

Gdy patrzymy w przyszłość, naszym celem pozostaje dostarczanie najwyższej jakości usług, bez względu na to, czy zostaniemy nagrodzeni czy nie. Naszym największym sukcesem zawsze będzie zadowolenie satysfakcja naszych klientów.

Sukcesy pisane zaangażowaniem

Otrzymanie tej nagrody to efekt nieustającego zaangażowania całego zespołu. Od działu marketingu, przez fotografów, po agentów – każdy z nas przyczynia się do tego sukcesu. Nasz zespół to serce i dusza naszej firmy. Jesteśmy jak zgrana drużyna, która wie, że osiągnie sukces tylko poprzez współpracę wsparcie. Każda osoba wnosi swoje unikalne umiejętności pasję, tworząc harmonijną całość. Razem stawiamy sobie wysokie celerazem celebrujemy osiągnięcia.

Nie ma nic bardziej motywującego niż uznanie dla ciężkiej pracy i pasji, którą wkładamy w naszą działalność. Kapituła konkursu WIZJERY 2024 dostrzegła nie tylko jakość naszych ogłoszeń, ale również nasze zaangażowanie w rozwój rynku nieruchomości oraz kształtowanie najwyższych standardów w branży. Nieustannie dążymy do doskonałości we wszystkim, co robimy. Każdy dzień to szansa na doskonalenie umiejętności, poszukiwanie nowych rozwiązań i podnoszenie jakości naszych usług.

Dla nas najwyższe standardy to codzienna praktyka. Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę i ciężko pracujemy, aby ją spełniać.

Daj swojej nieruchomości szansę na sukces!

Otrzymanie nagrody za najlepszą jakość ogłoszeń w Polsce to dla nas nie tylko zaszczyt, ale przede wszystkim dowód na to, że nasze podejście przynosi efekty. Dzięki profesjonalnym zdjęciom, szczegółowym opisom i personalizacji treści, nasze ogłoszenia wyróżniają się na tle innych ofert, przyciągając uwagę.

Dbamy o każdy detal, począwszy od profesjonalnych zdjęć, przez atrakcyjne opisy, po dokładne informacje. A do tego uwielbiamy łączyć marketingową wiedzę z najnowszymi technologiami.

Nasze ogłoszenia są kompleksowe, co ułatwia potencjalnym klientom podjęcie decyzji o zakupie lub najmie nieruchomości, która w procesie sprzedaży, czy wynajmu jest po prostu produktem, a my doskonale wiemy, jak właściwie ten produkt opakować. Pierwszego dobrego wrażenia nie zrobi się po raz drugi, dlatego poprzez Home Staging aranżujemy przestrzeń tak, aby dodać jej szyku i podkreślić jej wyjątkowość, co na wysokiej jakości zdjęciach uchwycą najlepsi fotografowie z branży.

Piękne zdjęcia nieruchomości przyciągają uwagę potencjalnego klienta i sprawiają, że chce dowiedzieć się o ofercie więcej. A to już połowa sukcesu! Wiedziony ciekawością odbiorca trafi na stronę oferty, gdzie niezbędnych informacji o nieruchomości dostarczy mu wyczerpujący opis, który będzie także spójny, estetyczny szczegółowy. Nasze opisy są nie tylko informacyjne, ale również przemyślane pod kątem estetyki. Dobrze dobrane słowa oraz podkreślenie unikalnych cech nieruchomości sprawiają, że klient czuje się pewnie podejmując decyzję o kontakcie.

Od pierwszego kontaktu, przez przygotowanie oferty, aż po finalizację transakcji – jesteśmy z klientem na każdym kroku. Dzięki naszemu doświadczeniu możesz być pewien, że Twoja nieruchomość trafi w najlepsze ręce! Nasz zespół ekspertów służy pomocą, aby cały proces był jak najbardziej komfortowy i najskuteczniejszy.

Otrzymanie nagrody specjalnej za jakość ogłoszeń to nie efekt przypadku – to wynik naszego zaangażowania, pasji ciężkiej pracy.

Sprzedaj lub wynajmij swoją nieruchomość z nami i przekonaj się, dlaczego zostaliśmy laureatami nagrody WIZJERY 2024!

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa.… czytaj więcej