Krystian Podbielski
CEO. Managing Director. Licencja nr 22574
POKAŻ NUMER
Opis
Rekomendacje
Oferty
Kontakt

Opis

Współtwórca i pomysłodawca biura En Casa, które prowadzi wraz z żoną. Poza skutecznym pośrednictwem w sprzedaży i wynajmie najbardziej luksusowych nieruchomości w Warszawie, zajmuje się zleceniami mniej standardowymi. Z przyjemnością skutecznie pomoże przy sprzedaży kamienicy, czy terenów inwestycyjnych. Po wieloletnim doświadczeniu w branży jego wiedza oraz kontakty pozostają bezcenne.

Z wykształcenia inżynier oraz ekonomista. Swoją wiedzę techniczną doskonale wykorzystuje przy ocenie nieruchomości, a ekonomia i finanse sprawdzają się zarówno przy wycenie jak i ocenie opłacalności zakupu prywatnego lub inwestycyjnego. To nie tylko specjalista ds. nieruchomości, ale także strategiczny doradca w dziedzinie inwestowania. Z przyjemnością, swoją wiedzą zdobytą po wieloletnim doświadczeniu w branży podzieli się z klientami.

Niespokojny marzyciel. Miłośnik dobrej i zdrowej kuchni, podróży oraz biegania. Swój nadmiar energii spala na trasach razem z synem w wózku do biegania.

W pełni zaangażowany nie tylko w swoje życiowe pasje, ale także w życie zawodowe. Zawsze daje z siebie więcej niż jest wymagane. Doświadczenie w branży nieruchomości zostanie zauważone i docenione przez każdego, kto ma przyjemność współpracy z Krystianem.

Rekomendacje

POKAŻ WIĘCEJ

Oferty

Mieszkanie szczęśliwych siódemek 171m2
Dworkowa, Mokotów, Warszawa
2 700 000 PLN
4 pokoje
Apartament z widokiem na park! 144m2 dla rodziny
Sobieszyńska, Mokotów, Warszawa
2 150 000 PLN
4 pokoje
Mokotów. 82m2 3 pokoje, balkon, klima, garaż. Nowe
Niedźwiedzia, Mokotów, Warszawa
1 075 000 PLN
3 pokoje
Idealne dla rodziny. 86m2, 2 sypialnie, duży ogród
Aleja Wilanowska, Mokotów, Warszawa
995 000 PLN
3 pokoje
Pokaż więcej
Krystian Podbielski
POKAŻ NUMER
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ