Krystian Podbielski
CEO. Managing Director. Licencja nr 22574
POKAŻ NUMER
Opis
Rekomendacje
Oferty
Kontakt

Opis

Współtwórca i pomysłodawca biura En Casa, które prowadzi wraz z żoną. Poza skutecznym pośrednictwem w sprzedaży i wynajmie najbardziej luksusowych nieruchomości w Warszawie, zajmuje się zleceniami mniej standardowymi. Z przyjemnością skutecznie pomoże przy sprzedaży kamienicy, czy terenów inwestycyjnych. Po wieloletnim doświadczeniu w branży jego wiedza oraz kontakty pozostają bezcenne.

Z wykształcenia inżynier oraz ekonomista. Swoją wiedzę techniczną doskonale wykorzystuje przy ocenie nieruchomości, a ekonomia i finanse sprawdzają się zarówno przy wycenie jak i ocenie opłacalności zakupu prywatnego lub inwestycyjnego. To nie tylko specjalista ds. nieruchomości, ale także strategiczny doradca w dziedzinie inwestowania. Z przyjemnością, swoją wiedzą zdobytą po wieloletnim doświadczeniu w branży podzieli się z klientami.

Niespokojny marzyciel. Miłośnik dobrej i zdrowej kuchni, podróży oraz biegania. Swój nadmiar energii spala na trasach razem z synem w wózku do biegania.

W pełni zaangażowany nie tylko w swoje życiowe pasje, ale także w życie zawodowe. Zawsze daje z siebie więcej niż jest wymagane. Doświadczenie w branży nieruchomości zostanie zauważone i docenione przez każdego, kto ma przyjemność współpracy z Krystianem.

Rekomendacje

POKAŻ WIĘCEJ

Oferty

Apartament z widokiem na park! 144m2 dla rodziny
Sobieszyńska, Mokotów, Warszawa
2 150 000 PLN
4 pokoje
Saska Kępa, nowy budynek - eleganckie mieszkanie
Meksykańska, Praga-Południe, Warszawa
740 000 PLN
2 pokoje
Prestiżowa miejska willa. Unikat
Szpaków, Podkowa Leśna
2 450 000 PLN
5 pokoi
Wygodne 4 pokoje, 136m2 dla rodziny. Cisza, zieleń
Syta, Wilanów, Warszawa
1 320 000 PLN
4 pokoje
Pokaż więcej
Krystian Podbielski
POKAŻ NUMER
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ