Małgorzata Podbielska
Managing Partner. Licencja nr 22135
POKAŻ NUMER
Opis
Rekomendacje
Kontakt

Opis

Aktywny członek WSPON (Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami), gdzie poznaje branżę, innych pośredników oraz tajniki zawodu, które później skutecznie wdraża w całym zespole En Casa.

Z wykształcenia specjalista ds. marketingu. Z zamiłowania wykorzystuje swoją wiedzę zdobytą na studiach (polskich i zagranicznych) oraz podczas pracy w korporacjach, w branży nieruchomości. Jest bardzo efektywnym pośrednikiem nieruchomości, ale również doskonale wyznacza ścieżkę promocji sprzedaży i wynajmu ofert biura En Casa. Odpowiedzialna jest za wizerunek agencji oraz promocję w różnych kanałach komunikacji. Dzięki niej marka oraz oferty nieruchomości biura En Casa są tak mocno rozpoznawalne i promowane.

Niespokojny duch, który kocha pracę z ludźmi. Z każdym klientem chętnie napije się kawy, porozmawia, pozna potrzeby i wymagania, a później je spełni. Współpraca z ludźmi to jej ulubiona aktywność – ta część codziennej pracy sprawia, że nigdy nie znika uśmiech z jej twarzy.

Uwielbia zwiedzać świat z rodziną i przyjaciółmi, a po długim biegu zawsze chętnie napije się lemoniady w dobrym towarzystwie w ulubionej kawiarni. Jej hobby to poznawanie nowych i wyjątkowych miejsc na mapie Warszawy i świata.

Rekomendacje

Małgorzata Podbielska
POKAŻ NUMER
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ