Magdalena Sierputowska
Personal Real Estate Advisor. Oddział - Otrębusy. Licencja nr 24619
POKAŻ NUMER
Opis
Rekomendacje
Oferty
Kontakt

Opis

Z wykształcenia mgr stosunków międzynarodowych, specjalizacja dyplomacja. Marzenie o byciu dyplomatą napędziło jedną z jej wielu pasji - naukę języków obcych. Ich szlify zdobywała między innymi studiując w Rzymie. Obecnie włada 4 językami obcymi: angielski, włoski, hiszpański i francuski. Pasję tę pielęgnuje dzięki licznym podróżom, które bezpośrednio wpłynęły na jej zamiłowanie do gotowania. Swoje podróże zawsze zaczyna od poznawania ciekawych i nietuzinkowych restauracji, dopiero później zabytków 😊.

Owocem tej drugiej pasji była Klubokawiarnia, którą prowadziła przez pięć lat. Pozwoliło to jej urealnić jedno z marzeń – czyli przekazanie miłości do jedzenia, gotowania i dzielenia się dobrymi smakami z innymi ludźmi.

Jednak jej głód życia nie pozwolił się na tym zatrzymać. Nigdy nie planowała pracy w nieruchomościach, ale zakochała się od pierwszego spotkania i ta miłość rozkwita każdego dnia.
Dobra organizacja i logistyka pracy, solidność, uczciwość, kreatywność, elastyczność i profesjonalne podejście do każdego tematu, którego się dotyka to cechy, które pozwalają na płynne poruszanie się w poszukiwaniu różnorodnych ofert dla klientów i uszycie na miarę takiego rozwiązania, które będzie dla niego satysfakcjonujące. Jest promotorką hasła: rzeczywistość i jej wymagania nie muszą być nudne i sztampowe. Dlatego każde wyzwanie, wysoka porzeczka i mierzenie się z tym co wydaje się być nieosiągalne to jej predestynacja.

Prywatnie szczęśliwa Mama córki Maliny – miłości jej życia. Jej energia życiowa znajduje ujście między innymi w pływaniu i jeździe konnej. Każdą wolną chwile poświęca na czytanie.

Oferty

Dworek 350 m2 wraz z ośrodkiem jeździeckim 4,4 ha
9 900 000 PLN
6 pokoi
Połówka bliźniaka przy linii WKD
1 400 000 PLN
3 pokoje
Willa na skraju Chyliczkowskiego Parku
Piaseczno
4 700 000 PLN
10 pokoi
Dom w Nadarzynie z przepięknym bajkowym ogrodem
Akacjowa, Nadarzyn
2 600 000 PLN
4 pokoje
Pokaż więcej
Magdalena Sierputowska
POKAŻ NUMER
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ