Habitat Wilanów - SPRZEDANE

Inwestycja | Warszawa, Wilanów, ul. Władysława Lercha

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis

Habitat Wilanów to kameralna inwestycja na Zawadach składająca się z 18 domów w zabudowie bliźniaczej. Uroda architektoniczna projektu sprawi, że każdy mieszkaniec odczuje pozytywną energię tego miejsca. Panuje tu klimat luksusu i wysublimowanej elegancji w dobrym stylu.

Kryte blachą, ukośnie opadające dachy, wykończenie elewacji z płytek ceglanych o pięknej kolorystyce, drewniane okna, duże przeszklone witryny od strony ogrodu – wszystkie zastosowane materiały to kwintesencja wysokiej jakości. Domy oferują dobrze doświetlone, przestronne i ponad standard wysokie wnętrza, z efektownymi antresolami.

Zastosowano w nich system wentylacji mechanicznej z rekuperacją oraz instalację klimatyzacyjną. Za ogrzewanie odpowiada rozbudowany system ogrzewania podłogowego. Przygotowano rozwiązania umożliwiające zastosowanie elementów automatycznego sterowania, pozwalające na korzystanie z technologii smart dom.
Przewidziano też możliwość wykonania kominków, co dodatkowo ociepli klimat salonu.

Osiedle Habitat jest ogrodzone i objęte całodobowym monitoringiem, więc mieszkańcy będą czuli się tu bezpiecznie.

Inwestycja Habitat Wilanów to nie tylko luksusowy styl życia w fascynującym wydaniu. To także znakomita lokalizacja, którą pokochasz od pierwszego wejrzenia.

Zawady – to pełen zieleni rejon w północno-wschodniej części Wilanowa. Tu, w niewielkim oddaleniu od zabytkowego Pałacu Królewskiego, życie toczy się w spokojnym rytmie nie odbierając mieszkańcom możliwości tętniącego nocnym  życiem centrum miasta. Inwestycja położona wokół zieleni i kameralnych  osiedli. Mieszkańcy, którzy zdecydują się zasadzić tu swoje korzenie będą mogli każdego dnia obcować z niepowtarzalnym klimatem tego miejsca, w sąsiedztwie zmodernizowanych ulic lokalnych i ścieżek rowerowych, w bliskości przyrody i najpotrzebniejszych do codziennego życia miejsc.

Habitat Wilanów to zdecydowanie enklawa w samym sercu wielkomiejskiego życia. Wilanów to miejsce spotkań, rodzinnych wędrówek, letnich spacerów i bezpieczeństwa, na które zasługujesz Ty jak i Twoja rodzina. Pomimo, że okolica jest bezpieczna to dla podwyższenia komfortu życia cały teren został ogrodzony i jest objęty całodobowym monitoringiem.

Dodatkowe informacje

Status budynku
Istniejący
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
120/1998/OI

Prezentacja nieruchomości

Lokalizacja nieruchomości

Oferty należące do tej inwestycji:

Piotr Wilczyński

Piotr Wilczyński

Real Estate Broker | Head of Team Wilanów

Licencja: 22136

Formularz Kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest En Casa Sp. z o.o. Spółka komandytowa, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@encasa.pl… czytaj więcej

0
© 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM