Warszawski Salon Artystyczny – relacja z wydarzenia

Choć świat rozwija się w diametralnym tempie i wszyscy dążymy do ułatwienia sobie życia poprzez różnorodne rozwiązania, to jedno wciąż pozostaje niezmiennie ważne w życiu każdego z nas. Są to spotkania z ludźmi, dyskusje, wzajemna wymiana swoich zdań, poglądów czy zwyczajne celebrowanie wspólnie spędzonego czasu.

Podobno każdy powód jest dobry do spotkania, a jeszcze lepiej kiedy ten powód nie wymusza nas do niego, a jedynie jest czystą przyjemnością i tak też było w niedzielne popołudnie 12 grudnia 2021 r. w Muzeum im. B. Biegasa przy Al. Jerozolimskich 51.

En Casa partnerem wyjątkowego, świątecznego wydarzenia w Muzeum im. B. Biegasa

Wielu z Państwa miało okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu, jakim była pierwsza edycja – Warszawskiego Salonu Artystycznego, którego En Casa miała zaszczyt być partnerem.  

Goście, którzy uczestniczyli w wydarzeniu mieli możliwość nie tylko spotkać się ze sztuką, ale również była szansa na  zakup wyselekcjonowanych produktów i usług z segmentu art, home&design, jewellery&accessories, moto&tech. To również idealny moment do zakupów przedświątecznych.

“Rola sztuki w nieruchomościach” – panel dyskusyjny, w którym brał udział nasz Ekspert

Podczas wydarzenia odbył się panel dyskusyjny o sztuce i jej roli w nieruchomościach, o tym jaką rolę pełniła sztuka na przestrzeni wieków w kontekście prezentowania jej we wnętrzach i inwestowaniu w nią. Prelegentami byli: ekspert ds. nieruchomości Premium w En Casa – Michał Szczepkowski, Prezes Biegas Art. Gallery – Agnieszka Wolska, wydawca magazynu Book of Luxury – Wioletta Podgórska i artysta, malarz, profesor i dziekan na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie – Tomasz Milanowski. 

Premium oferty z rynku pierwotnego oraz wtórnego

Na przestrzeni ostatnich miesięcy w En Casa miało miejsce wiele pięknych momentów, którymi mogliśmy się z Państwem tego dnia podzielić. To fantastyczna okazja do zaprezentowania ofert sprzedażowych zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Nasi Agenci mogli spotkać się i porozmawiać na żywo ze swoimi klientami, a także przedstawić aktualną ofertę nowo poznanym osobom.

Premiera wyjątkowej inwestycji New Edge, której sprzedaż prowadzimy na wyłączność

To także idealny czas na nowe. Premierę miała niepowtarzalna inwestycja New Edge, luksusowych domów, której sprzedaż nasze biuro prowadzi na wyłączność i, której przedsprzedaż właśnie rozpoczynamy. Już dziś możemy śmiało powiedzieć, że to przedsięwzięcie sprawia nam wiele radości. Wynikiem tego jest fakt, że możemy z czystym sumieniem zaprosić Państwa do poznania inwestycji, która ma w sobie wszystko co najważniejsze w dobie XXI wieku i nie ma tu miejsca nawet na najdrobniejsze niedoskonałości. Miejsce to gwarantuje nowoczesność, wysoki poziom bezpieczeństwa, komfort i swobodę  życia.

New Edge – domy na sprzedaż – to enklawa ciszy i spokoju, a jej część może należeć do Państwa.

Zadzwoń i poznaj szczegóły tej wyjątkowej inwestycji domów na sprzedaż w Konstancinie Jeziornej: Piotr Wilczyński 602 183 800.

En Casa od powstania stawia przede wszystkim na ludzi, a nowa odsłona kolorystyczna, nowe inwestycje, możliwości i kolejno wdrażane projekty powstają, dzięki ambitnemu zespołowi, który pod szyldem nazwy biura zawsze broni się doświadczeniem zdobytym przez lata i nieustannym dążeniem do kolejnych celów.

W En Casa tak już mamy, że za jednym człowiekiem stoi cały zespół i zadowoleni klienci, a to buduje zaufanie, za które dziękujemy w codziennej pracy z klientem. 

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi