Top 3 agentki En Casa: 60 razy na tak! 

Czy w wymagającym środowisku wysokich stawek oraz twardych negocjacji jest miejsce na empatię i dialog? Trzy topowe agentki naszego biura udowadniają, że w transakcyjnym świecie jest przestrzeń na żywe emocje, a nowoczesny biznes powinien mieć ludzką twarz. Najlepiej… kobiecą. 

Jeśli sprzedaż nie jest kobietą, to na pewno można ją ubrać w cechy przypisywane płci pięknej. Delikatność połączona z wyczuciem pozwalają sprawnie lawirować między obiekcjami klientów i odnajdywać się w trudnych pytaniach, o które przy sprzedaży lub kupnie nieruchomości nie jest trudno.  

Elastyczność, umiejętność wyciszenia emocji i ustępowania pola gwarantują ciągłość wartościowej komunikacji. Misternie tworzona bezpieczna przestrzeń do rozmów sprzyja poczuciu komfortu, który z kolei aktywuje szczerość.  

Czy w takich okolicznościach pertraktacje mogą przebiegać w przyjaznej atmosferze? Agentki En Casa oceniają, że tak. W 2023 potwierdziły to aż 60 razy. Mają na to twarde dowody, których wartość przekracza 56 milionów złotych!  

TOP 3 – Karolina Szwenger – Tchorek 

Rynek nieruchomości otworzył przed nią wrota w 2014 roku. Przez lata aktywnego działania w branży Karolina niejednokrotnie pokazała, że cierpliwość i zdecydowanie pomagają przy finalizacji transakcji, zwłaszcza tych wartych miliony.  

Jedna z najlepszych agentek naszego biura szczególnym zainteresowaniem darzy domy zlokalizowane w podwarszawskich miejscowościach. Izabelin czy Łomianki to miejsca, w których jej serce bije szybciej. W samej Warszawie zachwyca się pięknem Żoliborza, podkreślając trafność nazwy tej dzielnicy. 

Supermoce Karoliny? Umiejętność słuchania i… słyszenia tego, co mówią klienci. 

Wszystko zaczyna się od słowa. W procesie poszukiwania lub sprzedaży wiąże się to z nawiązaniem kontaktu, zdobyciem zaufania, budowaniem wartościowej relacji. W mojej definicji to partnerstwo bazujące na wzajemnym zaufaniu i szczerości. Odwdzięczam się za nie odpowiedzialnością, niezależnie od kwoty transakcji, czy jej charakteru. W związku z tym, że jestem ambitna i lubię wyzwania, chętnie przyjmuję do swojej oferty domy atrakcyjne, ale też dość wyszukane, trudne do sprzedaży. Wierzę jednak, że każda nieruchomość znajdzie swojego właściciela – wszystko jest kwestią odpowiedniej prezentacji, czasu i ceny. A wyzbywając się zbędnej skromności – wybór strategii cenowej i marketingowej to to, w czym czuję się prawdziwą ekspertką – przyznaje z uśmiechem Karolina Szwenger-Tchorek. 

Cytowana agentka podkreśla jednak, że niezależnie od stopnia zaangażowania w proces, poziomu kreatywności i sprytu, prawdziwie spektakularne efekty można osiągnąć jedynie dzięki współpracy wszystkich członków zespołu. W En Casa rozumiemy, że na sukces pracuje całe biuro, więc wszystkie strony są zadowolone. 

TOP 2 – Anna Rogowska

Kolejny rok z rzędu ujmujemy Annę w zestawieniu topowych agentek En Casa. Na jej niesłabnącą efektywność składa się ponadprzeciętna umiejętność budowania przyjaznej przestrzeni i zaufania. Trafnie zadawane pytania i elastyczne dostosowywanie się do stylu komunikacji interlokutora sprawiają, że nasza agentka szybko pozyskuje kluczowe informacje.  

Członkini En Casa Team Centrum potrafi odseparować realne potrzeby od wyobrażeń, zasugerować inne rozwiązania i naprowadzić rozmówcę na właściwe tory. Ta czułość na szybkie odnajdywanie się w gąszczu komunikacyjnych niedopowiedzeń sprawia, że Anna nie tyle spełnia, co przewyższa oczekiwania klientów. Zapisuje w pamięci sformułowania wypowiedziane wprost i wyłapuje te przemilczane. 

Lubię ludzi. Od zawsze ciekawiła mnie złożoność naszej natury, odmienne potrzeby i nieuświadomione pragnienia. Jestem czujnym obserwatorem, do relacji podchodzę w sposób holistyczny. Widzę, słyszę, czuję, mówię. Zostawiam też przestrzeń na spostrzeżenia, które mogą stać w opozycji do moich odczuć. Mam w sobie sporo elastyczności. Uważam, że czasy nieustannych zmian i niepewności tego wymagają. Zarówno w odniesieniu do pracy, jak i życia prywatnego – podsumowuje Anna Rogowska. 

Takie podejście kiełkuje spokojem i poczuciem bezpieczeństwa. Zbieranymi owocami są soczyste transakcje! 

TOP 1 – Renata Jaworska

Zajęcie przez Renię miejsca na szczycie zestawienia cieszy nas podwójnie. Po pierwsze, to potwierdzenie jej niesamowitych umiejętności zaopiekowania się klientem, jak i finalizacji transakcji na rynku nieruchomości ekskluzywnych. 

Po drugie, to najlepszy dowód naszej trafnej oceny Renaty, która zapukała do drzwi biura En Casa ponad 10 lat temu! Wtedy jeszcze nie miała doświadczenia w naszej branży. Jednak jej optymizm, magnetyczna osobowość i odwaga w podejmowaniu się najróżniejszych wyzwań sprawiły, że bez wahania zaprosiliśmy ją do współtworzenia firmy i budowania kultury naszej organizacji. 

Niezmiernie się cieszę, że spełniając marzenia o pracy związanej z rynkiem nieruchomości klasy premium, jednocześnie mogę wspierać klientów w realizacji ich pragnień, wpływających na codzienne funkcjonowanie. To ogromna przyjemność i odpowiedzialność, której wagę czuję na swoich barkach. Dzięki niej staram się być jeszcze bardziej merytorycznie wartościowa, aktywnie działająca, terminowa i precyzyjna. Klienci doceniają mnie, polecając usługi bliskim i znajomym. Mają do mnie zaufanie, którego nie chcę stracić. Z tej przyczyny do każdego zlecenia podchodzę w sposób indywidualny, krytyczny i rzetelny. Jestem częścią En Casa, a to zobowiązuje – mówi Renata Jaworska. 

Topowa agentka En Casa przyznaje z uśmiechem, że największą siłą w pracy jest wykonywanie jej z sercem. Tłumaczy, że pasja nadaje działaniom należyty priorytet i lekkość. 

Można zatem ocenić, że Renata lekką ręką sfinalizowała wielomilionowe transakcje, działając pod szyldem En Casa. I choć powieka jej nie zadrżała, serce z radości na pewno! 

To dowód na to, że wyprawa do świata nieruchomości premium może być fascynującą przygodą, a 10 lat zwiedzania go to za mało, by zaspokoić głód ciekawości. Jeśli szukasz odpowiedniego przewodnika, który wskaże Ci ekskluzywne zakamarki domowych przestrzeni, zapraszamy do kontaktu. 

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa.… czytaj więcej