Wilanowska Przystań

Inwestycja Warszawa, Wilanów, ul. Syta

1 934 520 - 2 138 390

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis

Wilanowska Przystań to eleganckie osiedle domów w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej z ogrodami oraz garażami dwustanowiskowymi. Prawdziwe wille miejskie o wysokim standardzie wykończenia oraz z funkcjonalnymi rozkładami.

Domy w inwestycji Wilanowska Przystań są stworzone dla nowoczesnej rodziny marzącej o domu na kameralnym i eleganckim osiedlu w świetnej lokalizacji. 
Każdy z domów ma dwie pełne kondygnacje mieszkalne, zielony ogród, a ponadto w przyziemiu każdego z domów znajduje się dwustanowiskowy garaż. Jednym z atutów inwestycji jest ponadstandardowa wysokość pomieszczeń - na parterze 320 cm, a na piętrze 280 cm.

Zawady to Twój nowy dom
Inwestycja Wilanowska Przystań znajduje się w bardzo dobrym punkcie Warszawy, z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Zawady to najszybciej rozwijająca się część Wilanowa, gdzie zlokalizowane są głównie domy oraz kameralne osiedla. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Centrum Handlowe Plac Vogla, liczne sklepy, restauracje, kawiarnie szkoły, przedszkola i place zabaw dla dzieci oraz przystanki autobusowe.
Naprzeciwko inwestycji Wilanowski Park Kulturowy oraz Rezerwat Przyrody Morysin ze stawem Zawadowskim.
Samochodem do centrum miasta dotrzesz stąd w zaledwie 15-20 minut. Przystanek autobusowy w odległości 200 m.

Dodatkowe informacje

Status budynku
UnderConstruction
Data zakończenia budowy
2023-12-01 00:00:00
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
129/1998/OI

Lokalizacja nieruchomości

Oferty należące do tej inwestycji:

Daniel Tarka

Daniel Tarka

Real Estate Broker

Formularz Kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest En Casa Sp. z o.o. Spółka komandytowa, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@encasa.pl… czytaj więcej

0
© 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM