Daniel Tarka (Team Mokotów)

Daniel Tarka

Real Estate Broker

d.tarka@encasa.pl+48 608 349 849

Moją pasją, oprócz nieruchomości, są ludzie. Fascynują mnie ich historie, a także możliwość niesienia pomocy najlepiej jak to potrafię.

Szereg nabytych doświadczeń, m.in. w pracy w międzynarodowych organizacjach, pozwala mi na zachowanie jak najwyższego poziomu usług, godnego rynku Premium, zawsze mając na uwadze dobro klienta.

Zależy mi też na budowaniu długoterminowej relacji z moimi klientami, co procentuje dużym odsetkiem powracających do mnie osób, czy takich, którym zostałem zarekomendowany.

Cenię sobie zaufanie jakim obdarzają mnie moi klienci.

DANIEL TO TWÓJ OSOBISTY EKSPERT W ŚWIECIE NIERUCHOMOŚCI.

Moje najnowsze oferty

Daniel Tarka (Team Mokotów)

Daniel Tarka

Real Estate Broker

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM