Willa Aero - nowoczesny apartamentowiec na Bielanach

Inwestycja | Warszawa, Bielany, ul. Chlewińska

2 400 000 - 3 750 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis

 WILLA AERO - WNĘTRZA I ARCHITEKTRA
 Nowopowstający, kameralny apartamentowiec na warszawskich Bielanach. Otaczająca go natura, duża ilość zieleni i pełne starodrzewia parki wywarły silny wpływ na zamysł architektów. Budynek został zaprojektowany tak, aby wtapiać się w okolicę i stanowić jedną całość z sąsiadującą zielenią.

 MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ - BIELANY

 Budynek to tylko 6 apartamentów, po dwa na piętrze. Do dyspozycji mieszkańców będzie wygodnym podziemny garaż oraz komórki lokatorskie. W budynku będzie winda oraz reprezentacyjne wejście oraz hol. Apartamenty mają duże okna, a balkony zostały wyposażone w przeszklone balustrady, aby zapewnić mieszkańcom jak największy kontakt z naturą. Na dachu budynku powstaną zielone tarasy. Do wykończenia budynku zastosowane będą naturalne materiały o różnych fakturach oraz kolorystyka przywodząca na myśl wakacyjne wille.

WILLA AERO - NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA W MIESZKANIACH NA SPRZEDAŻ, BIELANY
Projektanci Willi Aero położyli duży nacisk na wykorzystanie nowoczesnych, ekologicznych rozwiązań, takich jak pompa ciepła, fotowoltaika oraz zielony dach z roślinnością ekstensywną, która chłonie wodę deszczową i pochłania hałas. Dzięki temu powstaje budynek energooszczędny, zaprojektowany z myślą o dbałości o klimat i środowisko, a także optymalizację kosztów utrzymania.

WILLA AERO - DOSKONAŁA LOKALIZACJA W SERCU ZIELONYCH BIELAN
Willa Aero może poszczycić się też świetną lokalizacją w samym sercu zielonych Bielan. Tuż obok znajdują się piękne parki Stawy Kellera i Kaskada oraz Lasek Bielański. Najbliższa okolica to niska zabudowa i spokojne uliczki. Co ważne, blisko stąd do miejskiej infrastruktury handlowo-usługowej: Hala Marymoncka, lokalny bazarek i liczne punkty usługowe są dostępne w kilka minut spacerem. Dla bardziej wymagających: Galeria Młociny i Centrum Handlowe Westfield Arkadia.
Ogromnym atutem jest też świetny dostęp do komunikacji z resztą miasta: blisko do ulicy Marymonckiej, gdzie znajdują się tramwaje, autobusy i metro. Szybki i łatwy dojazd do tras wylotowych z Warszawy: S8 oraz S7.

Dodatkowe informacje

Status budynku
W budowie
Data zakończenia budowy
2025-03-01 00:00:00
Liczba pięter
2
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
162/1998/OI

Lokalizacja nieruchomości

Oferty należące do tej inwestycji:

Karolina Tchorek

Karolina Tchorek

Real Estate Broker

Licencja: 22235

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM