Grzybowska 4 – prestiżowe osiedle w pobliżu Ogrodu Saskiego

Inwestycja | Warszawa, Śródmieście, ul. Grzybowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis

GRZYBOWSKA 4
 Prestiżowe osiedle znajdujące się w samym centrum Warszawy, oddalone o 500 m. od stacji metra, oraz o 200 m. od Ogrodu Saskiego tuż przy placu Grzybowskim i Rondzie ONZ, to inwestycja zrealizowana przez Dom Development przy ul. Grzybowskiej 4.

 GRZYBOWSKA 4 - WNĘTRZA I ARCHITEKTURA
 W inwestycji Grzybowska 4 znajduje się 287 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 38 mkw do 250 mkw. Znajduje się tu również 14 lokali usługowych. Mieszkania na parterze mają przynależne ogródki. Na terenie osiedla znajduje się kameralne patio z zielenią oraz fontanną. Budynek jest strzeżony, a wejście zaplanowano przez elegancką recepcję. Pod budynkiem znajduje się wygodny, dwupoziomowy garaż dla mieszkańców. Klatki schodowe wykończone z materiałów najwyższej jakości. Projekt architektoniczny jest autorstwa MWH-Architekci A. Wyszynski.

ULICA GRZYBOWSKA, WARSZAWA – PRESTIŻOWA LOKALIZACJA W SERCU STOLICY
Warszawskie Śródmieście to samo serce tętniącej życiem metropolii. Apartamenty przy Grzybowskiej 4 łączą w sobie elegancję z wyjątkową wygodą, dając mieszkańcom nie tylko poczucie ekskluzywności, ale także możliwość bezpośredniego uczestniczenia w życiu biznesowym i kulturalnym stolicy. Mieszkańcy tej części miasta mają w zasięgu ręki wszystkie udogodnienia i atrakcje stolicy. W dalszym sąsiedztwie znajduje się nowoczesna infrastruktura współczesnej Warszawy. Kameralne biurowce wzdłuż ulicy Marszałkowskiej, nowe pierzeje Alei Jana Pawła, wieżowce w kwartale Złotych Tarasów to wizytówka rozwijającej się Warszawy.
Liczne kawiarnie, restauracje, punkty i lokale usługowe, Złote Tarasy, Dworzec Centralny - wszystko w zasięgu kilku minut spacerem. Lokalizacja pozwala na łatwą codzienną komunikację z całym miastem zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Kilka kroków do stacji metra oraz niezliczonych linii tramwajowych i autobusowych. Spacerem dotrzesz stąd także na Dworzec Centralny, skąd wygodnie i szybko dostaniesz się na Lotnisko Chopina.

APARTAMENTY GRZYBOWSKA 4 – WYNAJEM I SPRZEDAŻ 
Biuro En Casa Premium Real Estate pośredniczy w sprzedaży i wynajmie apartamentów w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 4.  Jeśli poszukujesz nieruchomości w tej lokalizacji, z przyjemnością pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedniego mieszkania. Nasz zespół, dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, dokładnie dobierze oferty dopasowane do Twoich potrzeb.

Dodatkowe informacje

Status budynku
Istniejący
Rynek
Wtórny
Numer oferty
29/1998/OI

Lokalizacja nieruchomości

Oferty należące do tej inwestycji:

Wiktor Król

Wiktor Król

Real Estate Broker

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM