Osiedle Konstancja – prestiżowe osiedle w Konstancinie – Jeziornej obok ASW

Inwestycja | Bielawa, ul. Warszawska

28 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis

OSIEDLE KONSTANCJA, WARSZAWA 
 Osiedle Konstancja jest to prestiżowe osiedle domów w Konstancinie – Jeziornie. Inwestycja składa się z kilku etapów, można tu znaleźć rezydencje, wille z basenem, domy jednorodzinne oraz domy w zabudowie bliźniaczej.

OSIEDLE KONSTANCJA - ARCHITEKTURA
 Inwestycja w całości jest strzeżona, ogrodzona, z całodobową ochroną i monitoringiem. Osiedle Konstancja posiada bardzo rozbudowaną infrastrukturę - place zabaw, boisko do koszykówki, przedszkole na terenie inwestycji. Luksusowe materiały wykończeniowe, pięknie zagospodarowane tereny wspólne, szerokie uliczki.

PRESTIŻOWA LOKALIZACJA - KONSTANCIN-JEZIORNA
Lokalizacja Osiedla Konstancja pozwala na korzystanie z pełnej infrastruktury Konstancina-Jeziorny oraz Wilanowa, a jednocześnie pozwala na odpoczynek od intensywnej zabudowy mieszkalnej.
Atutem jest fakt, że Konstancin-Jeziorna uważany jest za oazę zieleni, liczne parki, tereny zielone, a w samym centrum popularny Park Zdrojowy z Tężnią Solankową. Doskonała lokalizacja i infrastruktura drogowa powodują, że droga z Osiedla Konstancja do centrum Warszawy zajmie ok. 25 minut, a obwodnica Warszawy pozwala na wyjazd ze stolicy w kilka minut. 

RENOMOWANE PLACÓWKI EDUKACYJNE W POBLIŻU OSIEDLA KONSTANCJA
Bezpośrednie sąsiedztwo renomowanej amerykańskiej szkoły — American School of Warsaw to bez wątpienia duża zaleta. To sprawia, że osiedle zamieszkują ludzie biznesu, rodziny z dziećmi z różnych państw. Osiedle Konstancja w Konstancinie-Jeziornej, to miejsce wyjątkowo lubiane przez rodziny expatów. Dodatkowo w niedalekim sąsiedztwie znajdują się szkoły międzynarodowe: British School, Polsko-Niemiecka Szkoła WBS, Francuska Szkoła La Fontaine, czy prestiżowe liceum Ecademeia High School.

OSIEDLE KONSTANCJA - DOMY NA SPRZEDAŻ I WYNAJEM
Jeśli poszukujesz domu na sprzedaż lub do wynajęcia na Osiedlu Konstancja, to zapraszamy do kontaktu z biurem En Casa Premium Real Estate. Nasi agenci nieruchomości z przyjemnością zajmą się zleceniem.

Dodatkowe informacje

Status budynku
Istniejący
Rynek
Wtórny
Numer oferty
86/1998/OI

Lokalizacja nieruchomości

Oferty należące do tej inwestycji:

Tomasz Krzemirski

Tomasz Krzemirski

Real Estate Broker

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM