Urokliwy apartamentowiec na Dolnym Mokotowie

Rezydencja Maltańska to wyjątkowy apartamentowiec położony w historycznej części Dolnego Mokotowa. Posiada wszelkie atuty, pozwalające sklasyfikować ją jako miejsce idealne do życia. Szereg udogodnień, dostępnych tylko dla mieszkańców, modernistyczny projekt oraz zacne sąsiedztwo z pewnością usatysfakcjonują potencjalnych nabywców. Definitywne zakończenie problemów z użytkowaniem wieczystym gruntów, na których zbudowano rezydencję umożliwia zakup najpiękniejszych apartamentów w tej nieruchomości właśnie teraz.

Rezydencja Maltańska przy ul. Jazgarzewskiej 17 – modernistyczna Rezydencja o wysokim standardzie

Ludwig Mies van der Rohe, Walter Gropius czy Le Corbusier, nazwiska wielkich architektów, których twórczość zainspirowała projektantów Rezydencji Maltańskiej, do stworzenia prawdziwie modernistycznej willi miejskiej. Projekt charakteryzuje elegancki minimalizm i najlepsze gatunkowo materiały, użyte do wykończenia apartamentowca. W myśl zasady „less is more” budynek przy Jazgarzewskiej 17 zdobi kamień, dopełniony przez stal i szkło. Nie ma tu żadnych niepotrzebnych ozdobników. Są za to duże okna, gwarantujące dobry dopływ światła słonecznego do mieszkań niemal przez cały dzień. Na pierwszym miejscu stoi tu funkcjonalność i komfort życia mieszkańców. Elegancki apartamentowiec z recepcją, siłownią i sauną umiejscowiony wśród niskiej, kameralnej zabudowy stanowi obecnie jeden z bardziej atrakcyjnych, stołecznych adresów.

Ofiara medialnej burzy oficjalnie wolna od roszczeń

Po medialnej burzy związanej z przekazaniem prawa użytkowania wieczystego gruntu na rzecz mieszkańców rezydencji, księgi wieczyste apartamentów zostały raz na zawsze określone jako czyste. Rozwiano wszelkie wątpliwości związane z gruntem. Wszystkie kontrowersyjne zarzuty względem nieruchomości zostały uznane za bezzasadne. Potencjalni właściciele będą mogli nabyć dwa najpiękniejsze apartamenty w stanie deweloperskim, mając absolutną pewność o ich jasnym statusie prawnym.

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że problemy gruntu pod nieruchomością zostały rozwiązane, tym samym mogąc zaprezentować Państwu dwa ostatnie apartamenty w stanie deweloperskim, jakie pozostały do sprzedaży. Obydwa stanowią ofertę absolutnie topową, z którą chętnie zapoznają Państwa nasi doradcy.

Rezydencja Maltańska – urokliwy apartamentowiec przy Parku Sieleckim

Czym jest Rezydencja Maltańska? Ta wyjątkowa inwestycja to nie tylko piękny i zadbany budynek, ale również elegancka recepcja, prywatna sauna i siłownia dla mieszkańców oraz sala z bilardem. To miejsce z wyjątkową atmosferą oraz niepowtarzalnymi mieszkańcami.

Jeśli poszukujesz nieruchomość w tej inwestycji lub okolicznych, to zachęcam do kontaktu z zespołem En Casa, który z przyjemnością znajdzie Twoją wymarzoną nieruchomość.

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi