Case study – błyskawiczna sprzedaż off market w połączeniu sił agentów En Casa

Do naszego biura nieruchomości trafiają do sprzedaży od stałych klientów kolejne domy. Obie transakcje prowadzi bardzo doświadczony i ceniony agent nieruchomości z En Casa – Radomir Zadumiński. Klienci współpracują z nami kolejny już raz, więc szybko decydują się na zawiązanie współpracy, obdarzając nas pełnym zaufaniem. Obie nieruchomości w połączeniu wspólnych sił zespołu En Casa zostają korzystnie sprzedane zanim trafiły do oficjalnej sprzedaży! W niecały miesiąc!

En Casa dostępna dla klientów

Mimo wielu zmian na świecie i sytuacji, która obecnie panuje, my nie zwalniamy tempa pracy. Okresu zamknięcia w domu nie potraktowaliśmy jako przymusowy urlop, lecz dokształcanie swojej wiedzy praktycznej i merytorycznej. Podczas trwającej epidemii pozostaliśmy w stałym kontakcie z klientami, wprowadzając szereg rozwiązań i korzyści dla klientów nie odbierając im możliwości oglądania nieruchomości i decydowania o tym, gdzie chcieliby niebawem zamieszkać. Dzięki ciągłej pracy gromadzimy w En Casa nie tylko wspaniały zespół agentów, którzy wzajemnie się wspierają, ale także nieocenione grono stałych klientów oraz tych nowych, którzy decydują się zaufać właśnie nam.

Tak się stało i w tym przypadku, kiedy dwóch różnych klientów poprosiło nas o sprzedaż swoich domów, gdzie agenci En Casa dwukrotnie wspólnie doprowadzili do błyskawicznej sprzedaży nieruchomości.

Nawiązanie współpracy

Doskonale rozumiemy potrzeby, oczekiwania i wymagania naszych klientów. To od tych fundamentów zaczynamy naszą współpracę, starając się najefektywniej wykorzystać czas i dokładnie wsłuchać się w priorytety zwracających się do nas osób. W En Casa mamy proste zasady, jedną z nich jest rzetelność w podjętych czynnościach. Nie czarujemy klientów i nie korzystamy z sił nadprzyrodzonych. Wykorzystujemy naszą wiedzę, wieloletnie doświadczenie i pracę zespołową co jest wynikiem wielu sukcesów naszych agentów i wspólnej współpracy wewnątrz biura.

Na początku bardzo istotne jest czy agent ma zawartą umowę na wyłączność (o której już wielokrotnie pisaliśmy i nawet nagraliśmy video) i czy klient obdarza nas pełnym zaufaniem. To od tego uzależniona jest dalsza droga i cały proces transakcji danej nieruchomości. Przy umowie na wyłączność każdy etap jest precyzyjnie przygotowany przy stałej współpracy z klientem. Ponadto każda nowa oferta, która do nas trafia w pierwszej kolenosci jest przedstawiana wszystkim naszym agentom w wewnętrznych systemach biura. Niekiedy, tak jak przy tych nieruchomościach zdarza się, że poszczególni agenci już mają klientów, których kryteria i potrzeby odpowiadają pojawionej się dopiero co nowej ofercie pozyskanej przez agenta. Taka oferta wymaga jedynie połączenia wspólnych sił naszych agentów doprowadzając do szybkiej sprzedaży lub wynajmu. Tak się stało właśnie tutaj! Na to wszystko złożyła się współpraca agenta z klientem opierająca się na zaufaniu, przepływie informacji oraz zaangażowaniu. Z drugiej strony był agent nieruchomości, który doskonale znał oraz rozumiał preferencje swoich klientów kupujących. Wiedział, że to jest właśnie dom dla nich. 

Doradztwo na każdym etapie

Zazwyczaj przygotowanie nieruchomości do sprzedaży to proces zajmujący kilka dni i składający się z wielu czynników i pracy całęgo zespołu (działania sprzedaży wraz z marketingiem). Jednak nie zawsze tak jest i ten przypadek jest doskonałym przykładem.

Następne kroki były wiadome. Trzeba dokładnie sprawdzić nieruchomości pod względem technicznym, przygotować wszelką dokumentację i umówić akt notarialny. Zarówno klient sprzedający jak i kupujący w obu przypadkach był w pełni zdecydowany na zawarcie transakcji więc nie było żadnych przeszkód, aby proces finalizacji trwał zbyt długo.

Specjalizacja to podstawa

To nie pierwsza taka sytuacja, gdzie nasi agenci sprzedają, bądź wynajmują nieruchomość off market. W tym przypadku niewątpliwie sukces odnieśli Michał Szczepkowski i Radomir Zadumiński. Każdy z nich specjalizuje się w segmencie premium w konkretnych dzielnicach Warszawy. Specjalizacja ta zapewnia im sukces. Dzięki temu mają dostęp do konkretnej grupy klientów kupujących oraz nieruchomości dostępnych na sprzedaż. To daje im (oraz całemu naszemu zespołowi) przewagę konkurencyjną. My doskonale wiemy, co dzieje się na rynku. Możemy szybko i skutecznie działać.

Gra zespołowa agentów En Casa

Nasze biuro od początku działalności stawia na rodzinną atmosferę i grono ludzi, którym będzie zależało na tych samych wartościach, a to skutecznie pomaga nam i naszym klientom. Dziś En Casa to już 10 lat działalności i ponad 30 osób w zespole i choć każdy z nas jest inny to wspólny Sukces jest zawsze pracą zespołową. Wypracowaliśmy niezawodną komunikację zarówno międzyludzką, jak i bazującą na mechanizmach dostępnych narzędzi. Tak duży zespół pozwala nam często na przyspieszenie etapów transakcji, optymalizując czas i zyskując na oczekiwaniach klienta.  

Zespół En Casa Premium Real Estate

Szybka sprzedaż obu nieruchomości, o których dziś piszemy  jest wynikiem wielozadaniowości agentów i udanych współpracy między sobą. Obie oferty nie zdążyły trafić na oficjalny rynek sprzedaży. Dwóch agentów skutecznie połączyło dwie strony transakcji. To jednak nie przypadek czy szczęście, a doskonała spostrzegawczość oraz znajomość wszystkich obsługiwanych przez agentów klientów. Szalenie ważne jest, aby dokładnie rozumieć potrzeby klienta i móc znaleźć dla nich satysfakcjonujące rozwiązania. Zarówno tych sprzedających, jak i kupujących.

Zakończenie z Happy End’em!

Bez wątpienia można nazwać takie sprzedaże spektakularnymi, ponieważ w En Casa staramy się nie tylko szybko sprzedać nieruchomość, ale przede wszystkim sprzedać efektywnie, zyskując na ofercie, a nie na niej tracąc. Niegroźna jest dla nas pandemia i zamknięcie w domach. Działamy w każdych warunkach!

Największą wartością jest dla nas satysfakcja klienta. Ogromną radością jest dla nas klient, który do nas wraca i poleca nas dalej. Uświadamia nam to, że praca oraz poświecenie, któremu się oddajemy nie uchodzi na próżno. Ponadto napędza nas to do działania, aby nie spoczywać na laurach, lecz gwarantować kolejnym klientom wsparcie, które w En Casa każdy z nas doskonale rozumie i w nie wierzy!  

Pracuj ciężko w ciszy, niech sukces zrobi hałas!

Jeśli szukasz obecnie agenta do sprzedaży swojej nieruchomości to sprawdź jak pracujemy podczas procesu sprzedaży nieruchomości.
Zadzwoń: +48 607 388 349

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa.… czytaj więcej