Case Study: Znalezienie domu dla klienta w miejscu prawie niemożliwym?… Z En Casa niemożliwe nie istnieje!

David Daszuta, agent nieruchomości, Warszawa, En Casa 2

Case Study: Do Davida Daszuty  – jednego z agentów biura nieruchomości En Casa zgłasza się klientka z jasno sprecyzowanym poszukiwaniem swojego miejsca do życia. Musi to być dom na konkretnej ulicy, w tym przypadku chodziło o Gimnastyczną w Warszawie. Pani Wioli, zależy, aby poszukiwanie dla niej nieruchomości nie dłużyło się w czasie i było efektywne.

Zakup domu – pierwsze negocjacje

David doskonale potrafi słuchać swoich klientów, rozumie ich potrzeby i stara się najlepiej jak potrafi wpłynąć na pozytywny proces transakcji uwzględniając oczekiwania Klienta. Po wysłuchaniu wszelkich potrzeb swojej klientki, David rozpoczyna poszukiwanie. Nagle pojawia się idealna oferta i agent En Casa podejmuje negocjacje z właścicielami posiadłości. Oferta jest bardzo atrakcyjna, wzbudza spore zainteresowanie więc osób zabiegających o kupno też jest wielu. Niestety ostatecznie negocjacje zostały wygrane przez innych kupujących.

Zakup domu – ciąg dalszy poszukiwań

To co wyróżnia naszych agentów to na pewno determinacja w dążeniu do celu. David Daszuta nie zniechęca się i rozpoczyna nocne poszukiwania na własną rękę, aby spełnić oczekiwania swojej klientki. Kilka dni później David przedstawia nową ofertę domu, która jeszcze nigdzie nie widniała, a co więcej nie była w danym momencie jeszcze na sprzedaż. Dodajmy na wstępie, że całość przeprowadzona była off market.

Wielokrotnie pisaliśmy  już o naszych priorytetach względem wykonywanych zadań i czynności, którym oddajemy się każdego dnia w pracy agenta nieruchomości. Każde poszukiwanie traktujemy wyjątkowo, z najwiekszą starannościa co łatwo zauważyć na obecnym przykładzie i determinacji, z jaką działał David Daszuta dla swojej klientki.

Jak to było dokładnie…? – Przebieg poszukiwań

Klientka była od początku zdecydowana na współpracę na zasadzie wyłączności, ponieważ doskonale znała jakość naszych usług oraz pracę z Davidem. Po nieudanym zakończeniu negocjacji z pierwszą nieruchomością nasz agent zdecydował, że tak łatwo nie odpuści tematu i w ciągu dnia prezentował swoje nieruchomości klientom, zawierał akty notarialne, a po zmroku dosłownie jeździł po okolicy dzielnicy Mokotowa starając się znaleźć ofertę odpowiadającą kryteriom jego klientki.

Pomimo tego, że okolica była w pełni zamieszkała i nie było mieszkańców chętnych na sprzedaż swojej posiadłości David nie zrezygnował. Po którymś wieczorze z rzędu trafił na właścicieli opisywanej nieruchomości na Gimnastycznej.

Szczęście w nieszczęściu okazało się wówczas, że nie tak dawno temu odeszła obecna właścicielka lokalu, a jej synowie, aby zatrzymać rodzinne, dobre wspomnienia po rodzicach i tym samym odciąć smutek decydują się sprzedać dom. Nie wystawili jeszcze żadnego ogłoszenia, ale mieli to w planach. Można powiedzieć, że obie strony spadły sobie z nieba. Agent En Casa umówił się ze swoją klientką na prezentację nieruchomości. Już po pierwszej wizycie zapadły konkretne decyzje o sprzedaży i zakupie domu przez klientkę Davida.

Zakup domu – błyskawiczny finał

Kolejne etapy prowadzono w zawrotnym tempie, gdyż każdemu zależało na szybkiej transakcji. Ustalono cenę sprzedaży i David zajął się pełną dokumentacją. Poprowadził sprzedających przez wszystkie wymagane procesy. Najpierw jednak musieli zorganizować postępowanie spadkowe, a następnie zebrać wszystkie wymagane dokumenty związane z własnością i sprzedażą nieruchomości. Dzięki pomocy i wiedzy Davida wszystko przebiegło bez zbędnych komplikacji.

Zaskakujący i jednocześnie przeprowadzony z niemałym sukcesem cały proces zakupu domu przez nową właścicielkę między umową przedwstępną, a końcową trwał jedynie 2 tygodnie. I to wszystko off market!

David Daszuta, agent nieruchomości, Warszawa, En Casa 1

Uśmiech i szczęście Klienta to najcenniejszy prezent dla agenta!

Po upływie kilkunastu dni Pani Wiola przekroczyła próg swojego nowego domu. Uśmiech jaki jej w tym dniu towarzyszył trudno jest dzisiaj opisać w słowach. Jednak bez wątpienia była to transakcja zakończona zadowoleniem po obu stronach. Sprzedający ukontentowani z faktu, że w tak szybkim tempie udało im się oderwać emocjonalny bagaż i zatrzymać dobre wspomnienia o swoich bliskich, a kupująca szczęśliwa, że udało jej się nabyć jeszcze piękniejszy i spełniający 100% oczekiwań dom, niż w pierwszym podejściu i dokładnie w lokalizacji, na której jej tak bardzo zależało.

A takie rekomendacje to dla nas największa satysfakcja:

Referencja dla David Daszuta

Z En Casa Premium Real Estate zadowolenie gwarantowane! 😉

Agent zdeterminowany do osiągniecia pożądanych rezultatów dla klienta!

Trudno tutaj nie mówić dziś o szczęściu, ale to szczęście niekiedy płata nam figle. Do szczęścia potrzebny jest jeszcze człowiek, który ma w sobie wszystkie aspekty rzetelnego, profesjonalnego i zaangażowanego w dobro klienta cechy wzorowego agenta nieruchomości. David Daszuta bez dwóch zdań jest odpowiednią osobą, na odpowiednim miejscu, co każdorazowo zostaje docenione przez jego klientów. I tym razem nie zawiódł i na medal poradził sobie z powierzonym mu przez Panią Wiolę zadaniem.

Choć nie było łatwo, David nie ma czarodziejskiej różdżki, ani nie włada siłami nadprzyrodzonymi to można powiedzieć, że “wyczarował” nieruchomość, która idealnie wpasowała się w potrzeby jego klientki. Jego oddanie temu poszukiwaniu i determinacja w znalezienie domu, na którym zależało Pani Wioli sprawiły, że w tak krótkim czasie znalazł i przeprowadził obie strony przez wszystkie etapy transakcji z zadowoleniem dla każdej ze stron. To wszystko sprawia, że kolejne sukcesy to tylko kwestia czasu, a klienci, których wspiera mogą mieć pewność, że ich potrzeby o lepszym życiu są traktowane priorytetowo. 

Wnioski

Skuteczny agent, troszczy się nie tylko o szybkie zakończenie transakcji z sukcesem dla każdej ze stron, ale przede wszystkim dba o potrzeby swojego klienta jest bez wątpienia wyjątkowy i pożądany na dzisiejszym rynku.

Od początku działalności biura En Casa dbamy o to, aby nasz zespół rozumiał politykę naszej firmy i to, co oznacza dla nas jakość na najwyższym poziomie świadczonych usług. Jesteśmy dumni, że choć każdy z naszych agentów i pracowników jest inny to tworzymy jeden zespół wzajemnego wsparcia i potrafimy cieszyć się z sukcesów naszych kolegów i koleżanek.

Jeżeli i Ty potrzebujesz wsparcia przy znalezieniu miejsca zgodnego z Twoimi potrzebami to nie wahaj się do nas odezwać +48 607 388 349 Jesteśmy po to, aby urzeczywistniać marzenia o prawdziwym Domu!

Z En Casa jesteś zawsze w dobrych rękach – więc pozwól się miło zaskoczyć!

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa.… czytaj więcej