Czym jest Rada Doradcza Klientów Otodom i jak oceniam inicjatywę?

Rada Doradcza to skuteczne wzmocnienie zespołu odpowiedzialnego w firmie za strategię oraz rozwój. To przestrzeń, gdzie doskonale można poznać potrzeby swoich klientów oraz ich spojrzenie na daną branżę. To również możliwość nawiązania z nimi bliskiej relacji oraz partnerstwa. Takie narzędzia w rozwoju firm wykorzystują już największe korporacje, szczególnie te, które swoich klientów uważają za partnerów.

Tak też ponad rok temu zrobił Otodom. Postanowił wejść w bliższą relację ze swoimi klientami, posłuchać ich i co ważne, wprowadzić w życie ich pomysły!  

Otodom postanowił wybrać 12 reprezentantów branży. Rekrutacja trwała pod koniec 2018 roku. Wybrana grupa miała być bardzo różnorodna – inne regiony Polski, inne wielkości firm, inne modele biznesowe. To miało zapewnić odmienne spojrzenie na branżę. Tak się stało.  Byliśmy z tej samej branży, ale z różnym doświadczeniem, poglądami oraz z odmiennym (czasami nawet sprzecznym) spojrzeniem na biznes. Jedno nas łączyło. Mamy wspólną wizję. Chcemy profesjonalizować zawód pośrednika oraz wprowadzać w nim zmiany. Dzięki uczestnictwie w pierwszej kadencji Rady Doradczej Klientów Otodom mieliśmy taką okazję.

Wspólnie określaliśmy wyzwania, z którymi musi sobie radzić branża każdego dnia oraz szanse, które na nas czekają. Planowaliśmy, jak zmierzyć się ze zmianami na obecnym rynku. Zastanawialiśmy się jak zwiększyć wartość, którą oferujemy klientom.

Wierzę, że efekty naszej rocznej pracy mocno wpłyną na rynek pośrednictwa w Polsce oraz sprawią, że agent nieruchomości będzie częściej wybierany przez klientów, a jego praca przyniesie jeszcze więcej realnych korzyści.

Ja dziękuję za ten wartościowy czas.

Poznjacie przedstawicieli Rady Doradczej Klientów Otodom 2018/2019

Agnieszka Szałęga Gazda – idea Invest (DŚL)
Katarzyna Czerwiak – GRUPA.PRO (MŁP)
Małgorzata Podbielska – En Casa Premium Real Estate (MAZ)
Krzysztof Butowski – STUDIO NIERUCHOMOŚCI (K-P)
Łukasz Tyszkiewicz – Tyszkiewicz Nieruchomości (POM)
Michał Marciniak – MMC Nieruchomości (ŚL)
Dariusz Siewierski – BESTATE (MŁP)
Daria Dziwisz – Real Estate 24 (WLKP)
Piotr Kurzawa – Express House (PDL)
Małgorzata Uleryk – Uleryk Nieruchomości (ZPM)
Ewelina Giełdoń – RE/MAX Polska (ŚL)

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi