DUETY En Casa “i Przyjaciele” – Współpraca En Casa i White Wood

Odcinek 3 DUETY En Casa ”i Przyjaciele” to odcinek wyjątkowy (w sumie jak każdy) ponieważ gośćmi na kanapie u Gosi Podbielskiej jest dwóch braci Podbielskich.

Gościem specjalnym jest Paweł Podbielski – Dyrektor Zarządzający White Wood Nieruchomości oraz Krystian Podbielski – Dyrektor Zarządzający En Casa Premium Real Estate. Jakie są połączenia rodzinne? Dowiecie się już na początku filmu.

O czym będziemy rozmawiać? W ostatnim odcinku dyskutowaliśmy o systemach wymiany ofert MLS i o współpracy agentów nieruchomości. Tym razem porozmawiamy o ścisłej wymianie ofert, klientów oraz informacji między dwoma biurami z różnych miast.

Poznacie, jak działa firma w branży nieruchomości w Warszawie oraz w Trójmieście, jak są ze sobą te regiony połączone i jak bardzo do siebie podobne. Przede wszystkim pokażemy, jak klient może skorzystać ze współpracy z biurami, które tak ściśle ze sobą współpracują i wymieniają się wiedzą. 

W drugiej części zaprezentujemy kilka wybranych najciekawszych nieruchomości z aktualnej oferty White Wood oraz En Casa. Oba biura specjalizują się w pośrednictwie nieruchomości z segmentu premium więc większość naszych ofert jest bardzo atrakcyjna, ale postaraliśmy się wybrać kilka najbardziej wyjątkowych.

Wszystkie pozostałe oferty możesz zobaczyć na naszych stronach internetowych: whitewood.pl oraz encasa.pl

A co na koniec? Kulisy biznesu rodzinnego 😉. Czyli jak to jest prowadzić dwa oddzielne biznesy, ale w tej samej branży i dużo robić wspólnie…. Zobacz jak Państwo Podbielscy wspierają się wzajemnie w biznesie.

Zapraszamy na 3 odcinek DUETY En Casa „i Przyjaciele”

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi