DUETY En Casa – Dlaczego warto nawiązać współpracę z agencją nieruchomości?

Chciałbyś, aby Twoja transakcja na rynku nieruchomości zakończyła się sukcesem, a ponadto wspominana była pozytywnie i miło? A może zastanawiasz się jak dobrze „wystartować” i nie zrobić „falstartu”. O tym rozmawia w dzisiejszym odcinku DUETY En Casa Małgorzata Podbielska z Magdaleną Sierputowską, ekspertem w sprzedaży domów pod Warszawą.

DUETY En Casa – Odcinek 3

Magda odpowie w krótkim wywiadzie na pytania dotyczące emocji podczas transakcji, opowie o poprawnym przygotowaniu oferty oraz jego wpływie na sukces transakcji. Przede wszystkim postara się przekonać Cię do nawiązania współpracy z wybranym agentem nieruchomości na początku procesu transakcyjnego.

Na przykładzie własnym oraz naszej agencji przedstawi kilka argumentów za tym, aby powierzyć swoją nieruchomość w ręce sprawdzonej, rzetelnej agencji, która stanie się partnerem i osobistym doradcą w całym procesie transakcyjnym

Jeśli chcesz się dowiedzieć, dlaczego warto zaufać agencji oraz jakie korzyści z tego wynikają zapraszamy na dzisiejszy odcinek DUETY En Casa.

SEZON 1 – Jak skutecznie nawiązać współpracę z doradcą ds. nieruchomości. Poradnik.
ODCINEK 2 – Dlaczego warto nawiązać współpracę z agentem na początku transakcji?

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi