Dzień Otwarty czyli dlaczego warto zaprosić klientów w swoje progi

Idea Dnia Otwartego może kojarzyć się z amerykańskimi serialami i tamtejszym światem nieruchomości. Dom z basenem, schłodzony szampan i sobotnie przedpołudnie. To scenariusz, który może się ziścić także w polskich realiach.

Sprzedaż i wynajem nieruchomości premium wymaga korzystania z różnych strategii marketingowych. Organizacja Dnia Otwartego to jeden ze sposobów, żeby nadać nieruchomości prestiżu i dotrzeć do potencjalnych klientów. To także idealny moment, aby napisć się kawy, usiąść przy kominku i poczuć się jak w domu.

Jak wygląda Dzień Otwarty?

Wydarzenie Dnia Otwartego poprzedza szereg działań promocyjnych, np. w kanałach social media, wśród klientów biura nieruchomości jak i agentów nieruchomości z poza biura.

Przebieg Dnia Otwartego jest ustalany z właścicielem, ponieważ jego komfort jest dla nas kluczowy. Agent En Casa, zajmujący się konkretną nieruchomością, tworzy przemyślaną strategię i proponuje najlepszy scenariusz. Za planem działania stoi cały dział marketingu, który dodatkowo wspiera agenta i planuje skuteczną reklamę.

Podczas Dnia Otwartego nieruchomość odwiedzają potencjalni klienci, ale także inne agencje. Efekt synergii pozwala na szybsze osiągnięcie zamierzonego celu. Samo wydarzenie podnosi prestiż nieruchomości, a zaangażowanie specjalistów pozwala pokazać nieruchomość z najlepszej strony i w najlepszym czasie. Tutaj nie ma miejsca na przypadkowe działania.

O krok bliżej do udanej transakcji

Sprzedaż i wynajem luksusowych nieruchomości wiąże się z nieszablonowymi działaniami marketingowymi. Wiemy, że decyzja o zakupie nieruchomości premium wymaga czasu, ale także pewności, że to właściwe miejsce. Robimy wszystko, aby potencjalny nabywca miał okazję to poczuć.

Podczas samego wydarzenia właściciel nie jest obecny na terenie posiadłości – to agent przejmuje rolę gospodarza. Dzięki temu prostemu zabiegowi goście mogą poczuć się swobodnie – to dzień, w którym mogą na spokojnie wyjrzeć przez okno, napić się kawy i zastanowić się czy to przestrzeń, która odpowiada ich potrzebom. Przemyślane szczegóły i odpowiednio przygotowana prezentacja pomagają poczuć magię miejsca. To także za te niuanse odpowiada agent.

Komfort przygotowań z En Casa

Działanie jakim jest Dzień Otwarty proponujemy klientom, którzy korzystają z oferty En Casa Exclusive czyli umowy pośrednictwa na wyłączność. Sam proces przygotowań  jest rozdzielony pomiędzy właściciela, a agenta. Właściciel jest odpowiedzialny za przygotowanie przestrzeni. Natomiast detalami, które sprawiają, że łatwo poczuć domową atmosferę, zajmuje się agent. To on troszczy się o home staging, świeże kwiaty, catering, aromatyczną kawę i schłodzonego szampana. 😉 Cały scenariusz Dnia Otwartego jest znany właścicielowi nieruchomości – dbamy o jego prywatność i dobre samopoczucie.

Nieruchomość, w której mieliśmy okazję organizować ostatni Dzień Otwarty, wyróżnia otwarty plan domu oraz salon w pełni doświetlony przez światło dzienne dzięki dużym oknom. A za oknami przepiękny ogród, który urzeka do pierwszego wejrzenia.

Na parterze nieruchomości została wydzielona strefa dzienna. Znajduje się tu kuchnia, przestronna jadalnia oraz salon z widokiem na klimatyczny ogród. W bryle budynku znajduje się również garaż oraz pomieszczenia gospodarcze. Piętro to strefa prywatna składająca się z 3 sypialni i trzech oddzielnych łazienek.

Po szczegóły zapraszamy do opiekuna oferty:
Piotra Wilczyńskiego +48 604 914 100

Wiemy jak atrakcyjnie sprzedać nieruchomość. Zaufaj nam i przekonaj się sam.

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi