DZIEŃ OTWARTY INWESTYCJI NEW EDGE W KONSTACINIE – JEZIORNIE

Już 21 września gorąco zapraszamy na Dzień Otwarty wyjątkowego osiedla w sercu Konstancina – Jeziorny. Złap z nami ostatnie letnie promienie podczas brunchu i poznaj bliżej New Edge, gdzie nowoczesność to nie tylko modne słowo, ale codzienna rzeczywistość.

Co czeka na Ciebie podczas tego wydarzenia?

  • Zobaczysz na żywo 11 nowoczesnych willi, perfekcyjny rozkład, jakość materiałów.
  • Porozmawiasz z architektem osiedla o zaawansowanych technologiach wykorzystanych w domach i poznasz ich możliwości.
  • Do Twojej dyspozycji będzie ceniony, warszawski architekt wnętrz – dowiesz się, jak idealnie urządzić swoją przestrzeń, otrzymasz porady dotyczące kolorów, mebli i dodatków, które sprawią, że Twój dom będzie wyjątkowy.
  • Nasi agenci oprowadzą Cię po domach, zobaczysz niesamowitą przestrzeń, zachwycające przeszklenia.
  • Wypijesz bez pośpiechu aromatyczną kawę w wymarzonym domu.

Zapisz się już teraz i dołącz do nas 21 września! Wraz z projektantami inwestycji czekamy na Ciebie z kawą oraz poczęstunkiem. Otwieramy dla Ciebie drzwi do Twojego nowego, wymarzonego domu.

Data: 21 września
Godzina: 11:00 – 14:00
Lokalizacja: Konstancin – Jeziorna
Zapisy bezpośrednio: p.bednarczyk@encasa.pl | +48 608 549 410

Osiedle NEW EDGE to unikatowa inwestycja w Konstancinie-Jeziornie, składająca się z 11 willi o doskonale przemyślanych i zróżnicowanych układach wnętrz. Dwukondygnacyjne domy mają powierzchnię od 236 m2 do 377 m2, przy wysokości parteru aż do 650 cm. Ta kameralna inwestycja to nowy wymiar miejskiego stylu życia w otoczeniu zieleni.

Do zobaczenia na Dniu Otwartym Inwestycji New Edge! 

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa.… czytaj więcej