En Casa. Nowy wizerunek – ta sama jakość

Podobno szczęśliwi czasu nie liczą, ale ciężko by było przemilczeć taką okazję. En Casa działa na rynku już ponad dekadę!

11 lat na rynku. Bogate doświadczenie, niezmienna jakość

Za nami 11 lat rozwoju, nowych wyzwań i wielu sukcesów. Mamy się czym chwalić.

Ostatnie lata to transakcje po kilka, a nawet kilkanaście milionów złotych każda. Od lat skutecznie sprzedajemy nieruchomości premium w topowych lokalizacjach, w samym ostatnim kwartale przeprowadziliśmy udaną sprzedaż rezydencji w Konstancinie, willi na Starej Ochocie, czy apartamentu na Powiślu. Pomyślnie zakończyliśmy wynajem jednej z najdroższych willi w samym sercu Śródmieścia.

Sukcesem była również sprzedaż kolejnych domów na rynku pierwotnym na osiedlu Habitat Wilanów, gdzie prowadzimy Dział Sprzedaży na wyłączność. Nie zapominamy również o udanych transakcjach sprzedaży apartamentów w budynku MOXO House, gdzie również prowadzimy sprzedaż.

Dzisiaj przedstawiamy Wam nowe barwy En Casa, a już niebawem, jeszcze w tym roku zaprezentujemy Wam prestiżowe, nowe inwestycje… #staytuned

En Casa. Lider sprzedaży nieruchomości w nowej odsłonie

Od lat niezmiennie charakteryzuje nas skuteczność. Wiedzą o tym nasi klienci, którzy regularnie do nas wracają. Na ich zadowolenie i satysfakcję wpływa fakt, że każdą transakcję traktujemy jak indywidualną historię. Wsłuchujemy się w ich potrzeby i negocjujemy najkorzystniejsze ceny, a kwestie formalne zostają po naszej stronie.

W ramach celebrowania rocznicy postanowiliśmy odświeżyć nasz wizerunek. Szarość i granat zastąpi kolor zielony i złoty. Skąd ta kolorystyka?

Zielona barwa to symbol harmonii i spokoju – to emocje, które towarzyszą naszym klientom podczas współpracy z nami. Za cel stawiamy sobie bezpieczeństwo transakcji oraz  komfort klienta. Jesteśmy dumni z tego, że od ponad dekady jesteśmy z tym kojarzeni.

Złoty kolor podkreśla prestiż – nieruchomości, które sprzedajemy, wyjątkowych klientów, dla których pracujemy oraz najwyższej jakości usługę, jaką oferujemy przy przeprowadzanych transakcjach. Dopełnienie tych dwóch kolorów,  a w praktyce – dwóch wartości – sprawia, że możemy nosić miano lidera sprzedaży na rynku nieruchomości premium w Warszawie.

Ostatnie 11 lat przyniosło wiele zmian – powiększył się nasz zespół, zdobyliśmy doświadczenie sprzedając topowe nieruchomości w stolicy, zebraliśmy grono zadowolonych klientów. Nie zmieniła się nasza jakość, podejście do klientów i apetyt na więcej.

Kolejnym etapem będzie zmiana strony internetowej, aby nieruchomości naszych klientów prezentowały się jeszcze bardziej akcyjnie. To zaprezentujemy jeszcze w tym roku. Wierzymy, że się Wam spodoba 💚.

En-Casa-Premium-Real-Estat

Dziękujemy za zaufanie i wspólne 11 lat w granacie oraz szarości 💙. Dzisiaj życzymy sobie i Wam, drodzy Klienci udanym wspólnych transakcji w zielono – złotych barwach 💚💛.

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi