En Casa wyprzedza marzenia!

En Casa od lat ugruntowuje pozycję lidera branży nieruchomości klasy premium. Codziennie stajemy na linii startu wyścigu o marzenia naszych klientów. Metę przekraczamy u progu ich nowego domu, który skrywa w swoich ścianach rodzinne ciepło, radości i spełnienie. Po drodze trafiamy czasem na ostre zakręty, ale ta adrenalina jest potrzebna, by jeszcze lepiej koncentrować się na obranym celu. Czym nasz zespół zajmuje się w czasie, gdy można już wrzucić na luz? Dodawaniem gazu do dechy – i to dosłownie!

Biuro En Casa tworzą profesjonaliści, dla których praca jest prawdziwą pasją. Każdego dnia wspólnie prześcigamy się w pomysłach, które powiodą nas na szczyty naszych możliwości – zawodowych i prywatnych. Choć może się wydawać, że praca pośrednika to gra indywidualna, gramy zdecydowanie zespołowo. I zawsze do jednej bramki!

Po pracy, gdy można wymienić dobrze skrojoną koszulę na coś wygodniejszego, też jesteśmy spójni w naszych wyborach. Stawiamy na rzeczy sportowe! Wspólne aktywności to tuż obok ekskluzywnych nieruchomości to, co En Casa lubi najbardziej!

Z tej przyczyny staliśmy się oficjalnym partnerem wspierającym rozwój dziecięcej drużyny Ninja Ospro Academy. To był dobry start, który umocnił nas w decyzji o zostaniu mecenasem sportu.

Gotowi do wspierania sportu… START!

Dla naszego zespołu sport to zdecydowanie więcej niż jedynie aktywność fizyczna. Konsekwencja, nieustanna walka ze swoimi słabościami i przesuwanie granic przekładają się na codzienność, także zawodową. Sport szlifuje charakter, uczy pokory i samodyscypliny. Dzięki temu możemy stosownie rozkładać siły w drodze do realizacji planu i właściwie zarządzać emocjami, gdy nieoczekiwany zakręt okaże się zbyt ostry!

Choć pośrednictwo w obrocie nieruchomościami to w dużej mierze gra indywidualna, jakościowa finalizacja transakcji nie byłaby możliwa bez działania całej drużyny. Analogicznie jest w wielu dyscyplinach sportowych, także na wyścigach! 

Filozofia tego sportu jest nam bliska. Na torze widzisz jednego sportowca, który z pełnym zaangażowaniem wykorzystuje swój talent, szlifowany latami treningów, by zdobyć podium. Stoi za nim jednak cały zespół profesjonalistów. Podobnie jest w pośrednictwie! Klienci spotykają się z jednym agentem nieruchomości, który jest ich ekspertem i wsparciem w całym procesie transakcyjnym. Za tym pośrednikiem stoi jednak sztab profesjonalistów, którzy pomagają mu być bardziej skutecznym i efektywnym, choćby dzięki pomocy przy właściwej wycenie nieruchomości, przygotowaniu atrakcyjnej oferty, niezbędnych dokumentów lub doradztwie podczas negocjacji. Jego działania wspierają między innymi asystent, home stager, prawnik czy działu marketingu – tłumaczy Małgorzata Podbielska, partner zarządzający w En Casa Premium Real Estate.

Z tej przyczyny postanowiliśmy zostać mecenasem tego fascynującego i efektownego sportu!

Jest on niesamowicie spektakularny, szybki, a czasem nieprzewidywalny. Utożsamiamy się z tą charakterystyką! Gramy zespołowo, pracujemy w branży bardzo widowiskowej – w końcu sprzedajemy piękne nieruchomości, z zaangażowaniem podchodzimy do naszych zleceń i przeprowadzenia transakcji, ale czasem zdarzają się niespodziewane akcje, jak zajechanie drogi przez innego zawodnika! Wtedy przyda się pomoc doświadczonego i zgranego zespołu, który reaguje szybko i efektywnie. W En Casa wiemy, że każde mistrzostwo to gra zespołowa, dlatego zawsze razem przekraczamy linię mety – dodaje Małgorzata Podbielska.

En Casa & Dominik Kur – turbo familia!

Zamiłowaniem do ryku silnika i palonej przy starcie gumy zaraził nas Dominik Kur, z którym współpracujemy w ramach realizacji działań biznesowych. Dominik czuwa nad kompleksowym wykończeniem wnętrz nieruchomości dla Klientów biura En Casa. 

W weekendy zrzuca z siebie te powinności i zasiada za kierownicą BMW E36, startując w lidze Drift Open!

Nasz zespół często pojawia się na trybunach, wcielając się w role najwierniejszych i najgłośniej krzyczących kibiców. Wiemy, że wiara i wsparcie to turbodoładowanie, które może zapewnić potrzebne przyspieszenie na ostatniej prostej!

Nagromadzone podczas weekendów na torze emocje są paliwem w zawodowym działaniu. W nieruchomościowym wyścigu zawsze walczymy do końca i każde zlecenie traktujemy, jak walkę o mistrzostwo świata!

Odpalamy silniki. Jedziesz z nami po swoje marzenia? 3… 2… 1… START.

Dominika znajdziesz na Instagramie: @dominikkur_drifting

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi