Myśl globalnie, działaj lokalnie

En Casa Premium Real Estate, eksperci nieruchomosci premium

Wilanów, Mokotów a może Śródmieście? Wiemy, że wybór lokalizacji nieruchomości nie jest prostą decyzją. Wiemy też, że gdy zapadnie – trudno ją zmienić. Nic dziwnego. Nieruchomość to jedno, a okolica to drugie. Odległość od biura, tereny zielone, szkoły i przedszkola czy sklepy – to istotne punkty na mapie, które trzeba wziąć pod rozwagę planując zakup lub dłuższy wynajem. 

Tekst: Magdalena Kacperczyk

Agenci do zadań specjalnych 

W En Casa powołaliśmy do życia instytucje lokalnych ekspertów ds. nieruchomości. Co to oznacza w praktyce? Większość naszych agentów ma swoją specjalizację czyli określony obszar miasta, którym się zajmuje. Skupienie na konkretnej dzielnicy pozwala im skuteczniej działać i wyszukiwać lepsze propozycje dla klientów. Wiemy, że w udanych transakcjach chodzi o coś więcej i nigdy nie pomijamy w procesie zwykłych, ludzkich potrzeb. Tak, nasi agenci podpowiedzą, gdzie wypić dobrą kawę i zjeść pyszną kolację, jeśli klient zdecyduje się na inwestycje w konkretnej okolicy. 

En Casa, kampania marketingowa

Ale tu nie chodzi tylko o kawę. Specjalizacja związana z lokalizacją pozwala naszym ekspertom działać w oparciu o zrozumienie konkretnego kontekstu. Dzięki szerszej perspektywie tworzą szczegółową strategię sprzedaży, są świadomi stawek panujących na rynku i wiedzą, jak podejść do konkretnej oferty. Ich doświadczenie w sprzedaży nieruchomości na lokalnym rynku bezpośrednio przekłada się na skuteczność i zaskakujące wyniki finansowe, jakie osiągają. Po dłuższej chwili refleksji klient zauważa jeszcze dłuższą listę zalet współpracy z lokalnym ekspertem.

O naszej kampanii słów kilka

Skutecznymi działaniami i nieszablonowym podejściem do biznesu warto się chwalić. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na kampanię marketingową, która przybliża zasady działania lokalnych ekspertów. Nasze billboardy zawisły w kluczowych dla nas lokalizacjach. To dla nas kolejny krok w komunikacji skierowanej na potrzeby klientów. Jesteśmy dumni z naszych wyników, ale nic nie daje nam tyle radości, co satysfakcja i zadowolenie klientów. Właśnie dlatego zależy nam, żeby z tą konkretną usługą docierać do szerokiego grona odbiorców. 

En Casa, kampania marketingowa

Nasze plakaty zawisły m.in. w Warszawie w Wilanowie oraz na Mokotowie, w Izabelinie oraz w Podkowie Leśnej i okolicy – a to tylko część lokalizacji, w których działają nasi eksperci. Na billboardach znaleźli się konkretni specjaliści – jesteśmy dumni z ich pracy i zależy nam, żeby klienci wiedzieli, kto konkretnie będzie się nimi opiekował w całym procesie zakupu lub sprzedaży. En Casa to nie jest zbiór przypadkowych ludzi. Nasz zespół nie zmienia się od lat – to dlatego, że lubimy się nawzajem i łączą nas te same wartości. Pasja, rozwój i ciągłe zdobywanie doświadczenia – to nie frazesy, ale cele, które przyświecają nam wszystkim każdego dnia. Cieszymy się, że nasi klienci to doceniają, to dla nas największa nagroda.  

En Casa, kampania marketingowa

Jesteśmy gotowi, żeby znaleźć Twoją wymarzoną nieruchomość. Już dziś umów się na spotkanie!
Zadzwoń +48 607 388 349

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi