Jeszcze więcej atrakcyjnych ofert dla naszych klientów

Na rynku nieruchomości coraz trudniej jest znaleźć swój wymarzony dom. W przypadku rynku popularnego ofert jest tak wiele, że trudno samemu być na bieżąco ze wszystkimi powstającymi inwestycjami. W przypadku segmentu premium sytuacja wygląda nieco inaczej. Mimo, że coraz więcej powstaje nowych inwestycji i Warszawa już może poszczycić się wieloma budynkami oraz osiedlami klasy premium, to nadal podaż jest zbyt mała w stosunku do popytu. Często najlepsze oferty nie trafiają nawet na rynek, a pozostałe znikają błyskawicznie :). Zainteresowanie jest ogromne, a atrakcyjnych i prestiżowych nieruchomości dostępnych na sprzedaż jest nadal zdecydowanie za mało. 

Zespół En Casa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów intensywnie poszerzając swoją ofertę w poszukiwaniu tych wyjątkowych “perełek” na rynku. Pragniemy, aby nasi klienci otrzymywali oferty jako pierwsi, aby mieli dostęp do tych najciekawszych, a przede wszystkim mieli wybór. To skłoniło nas do jeszcze bardziej szczegółowej obserwacji rynku pierwotnego.

Rynek pierwotny w ofercie En Casa

Nieruchomości  z rynku pierwotnego (głównie z segmentu premium) w ofercie En Casa jest coraz więcej, ale najważniejsze jest to, że o wielu wiemy jako jedni z pierwszych. Często również jesteśmy jedyną lub jedną z niewielu firm, które prowadzą oficjalną sprzedaż. Deweloperzy doceniają nasze wieloletnie doświadczenie na rynku oraz wiedzę ekspercką, a my dzięki temu możemy Wam, naszym klientom prezentować oferty najlepsze z najlepszych zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. 

Biuro nieruchomości En Casa Premium Real Estate

Otrzymuj najciekawsze oferty jako pierwszy

Spotkaj się z wybranym agentem z zespołu En Casa i powiedz czego szukasz, a gwarantujemy, że jeśli tylko będziemy mieć nieruchomość dopasowaną do Ciebie, to otrzymasz tą ofertę jako pierwszy. Może jeszcze zanim trafi do oficjalnej sprzedaży. A nawet jeśli nie mamy aktualnie nieruchomości spełniającej Twoje oczekiwania, to ją dla Ciebie znajdziemy. Od swojego agenta otrzymasz zawsze informacje o nowych ofertach, które spełniają Twoje kryteria. 

Art Deco Sadyba – przedsprzedaż

A może poszukujesz domu w sercu Sadyby? Właśnie rozpoczynamy przedsprzedaż nowej inwestycji z rynku pierwotnego – Art Deco Sadyba.

 Zadzwoń i poznaj szczegóły już teraz, bo domów jest tylko 5, a poszukujących o wiele więcej.

Luksusowe domy jednorodzinne – Art Deco Sadyba na Starej Sadybie
To inwestycja 5 unikatowych domów w stylu art deco w willowej części Sadyby. Niezwykły projekt, skierowany jest do wymagających klientów poszukujących domów o reprezentacyjnym charakterze, nawiązującym do stylu art deco.

Art Deco Sadyba
Art Deco Sadyba

Art Deco Sadyba – miejsce inspirowane pięknem

Zadzwoń +48 664 000 231

Michał Szczepkowski, agent nieruchomości En Casa Premium Real Estate


FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi