Spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia Życzy Zespół En Casa

Cały Zespół En Casa życzy Państwu, aby ten wyjątkowy czas niósł magię, radość oraz miłość i wzajemną życzliwość. Niech Święta Bożego Narodzenia będą dla Państwa momentem do celebrowania wspólnych chwil w gronie najbliższych osób.

En Casa, biuro nieruchomości, Warszawa

Rok 2021 to wyjątkowy czas dla En Casa Premium Real Estate

Kończący się rok 2021 był dla En Casa wyjątkowy – obchodziliśmy  11 urodziny firmy i rebranding. Te wyjątkowe 11 lat świętowaliśmy w gronie naszego zespołu, ludzi z którymi lubimy się nie tylko w kontekście biznesowym.

Od początku myślenia o biurze En Casa wiedzieliśmy jedno. Ma panować rodzinna atmosfera oparta na wzajemnej życzliwości, doświadczeniu i szacunku. Wszystkie te lata pracy pokazały nam jak ważny jest Człowiek, bo to on tworzy zespół, który stanie za sobą murem, wesprze w potrzebie i rozweseli w szare dni.

Nasi Agenci to osoby pełne empatii, życzliwości i dobroci. W pracy z klientem każdego dnia wykorzystują fachową wiedzę zdobywaną latami i wspólnie z klientami przeżywają szereg emocji jakie towarzyszą przy każdej transakcji, a każda z nich jest wyjątkowa i niepowtarzalna. I choć codzienność dla wielu jest biegiem, my w En Casa staramy się poświęcać sobie wzajemnie czas. Wiemy doskonale, że nasi agenci to odpowiednie osoby na właściwym miejscu. Cieszymy się, że przez te naście lat wspólnie budujemy prestiż marki En Casa, a każdy z naszych agentów pozostawia tutaj swój nieodłączny znak jakości. 

Wartości, jakie pielęgnujemy w En Casa

Jak wszystko w życiu ma swój koniec. Tak też było w dniu kiedy stare barwy En Casa zastąpiliśmy kolorem zielonym i złotym. Nieprzypadkowo zdecydowaliśmy się na taką kolorystykę. Nowa szata graficzna symbolizuje nasze wartości, które stale pielęgnujemy: bezpieczeństwo transakcji, najwyższą jakość usług, komfort klienta oraz prestiż sprzedawanych przez nas nieruchomości.

Sukces buduje się latami

Bezustannie wierzymy, że sukces buduje się latami, dlatego takie momenty jak ten – przedświąteczny, pozwala nam na chwilę zwolnić. Docenić wartości jakie mamy pod szyldem En Casa – Ludzi… bez nich nawet słońce świeciło by jakoś słabiej… 

Mieszkanie na sprzedaż, Wilanów, Warszawa, En Casa 3

Mili Państwo niech ten świąteczny nastrój podaruje nam czas, nieco spokoju, o który w obecnych realiach trudno i radość z możliwości bycia ze sobą

Świąt białych jak puch śniegu, zdrowych i pełnych radości oraz optymizmu życzy cały zespół En Casa Premium Real Estate.

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi