Trzecie Spotkanie Liderów Nieruchomości – czyli o tym, jak dynamicznie rozwija się branża

Wymiana doświadczeń, konstruktywne dyskusje, budowanie długoterminowych relacji z klientami, a także z zaprzyjaźnionymi biurami nieruchomości – to tylko niektóre z tematów poruszanych podczas tegorocznego spotkania Liderów Branży Nieruchomości, w której po raz kolejny mieliśmy szansę uczestniczyć. 

Krótka relacja z wydarzenia

Po raz trzeci Otodom.pl, czyli jeden z największych portali z ofertami nieruchomości w Polsce, zorganizował dla swoich partnerów biznesowych, branżową konferencje zakończoną uroczystą galą. Wśród zaproszonych znalazły się te agencje nieruchomości, które mają realny wpływ na kreowanie rynku. Czynnikami dodatkowo je wyróżniającymi jest przede wszystkim wysoki profesjonalizm świadczonych usług, nowoczesność proponowanych rozwiązań, przy jednoczesnej dbałości o wizerunek wykonywanego zawodu. Wśród zaproszonych, znaleźliśmy się i my 😉

Trzecie-spotkanie-liderow-nieruchomosci

W hotelu Narvil, spotkało się 300 przedstawicieli branży nieruchomości mieszkaniowych. Prowadzącym tegoroczne wydarzenie był Olivier Janiak. Celem spotkania była wzajemna nauka oraz rozwój, dlatego nie bez powodu gośćmi specjalnymi wydarzenia byli profesor Andrzej Blikle czy znany wszystkim himalaista, Adam Bielecki. 

Z naszego punku widzenia ważnym atutem udziału w wydarzeniu była możliwość budowania nowych relacji, czyli poznawania ludzi, którzy poprzez wspólną dyskusję, czerpią wzajemnie posiadaną wiedzę oraz doświadczenie. Wszystko po to, aby jeszcze skuteczniej i bardziej kompleksowo wychodzić naprzeciw potrzebom klientów, spełniać ich oczekiwania i wspierać w rozwiązywaniu problemów związanych z nieruchomościami.

Spotkani-liderow-nieruchomosci.

Obecnie słowo Współpraca, staje się coraz popularniejsze wśród skutecznych i doświadczonych agentów nieruchomości. Wynika to z coraz większej świadomości tego, że dzięki budowaniu relacji z innymi agentami, sprzedajemy szybciej i skuteczniej. Dzięki niej mamy dostęp nie tylko do naszych klientów, ale również do klientów zaprzyjaźnionych biur nieruchomości. To współpraca z której nasi klienci często nie zdają sobie sprawy, a która przekłada się na sukces i możliwość zaprezentowania im najlepszych ofert. A rozwija się ona m.in. dzięki uczestnictwu w wydarzeniach takich jak to. 

Spotkanie-liderow-nieruchomosci

Dla nas to był dzień pełen wrażeń. Jesteśmy pewni, że będzie miał pozytywny wydźwięk na wykonywaną przez nas pracę, bo traktujemy go jako inspirację. To dzień rozmów o usługach, wysokości prowizji, to również tematy związane z planami rozwoju naszego zawodu oraz branżowych stowarzyszeń. 

W En Casa na bieżąco obserwujemy rynek polski i zagraniczny. Naszym celem jest proaktywne i nowoczesne działanie. Staramy się czerpać wiedzę i inspiracje od najlepszych, bo tylko dzięki temu jesteśmy w stanie wciąż się rozwijać realizując nowe i nie zawsze łatwe, wyzwania. Pragniemy zbudować pozycję lidera wśród biur nieruchomości premium. Takie wydarzenie zbliża nas do tego. 

dyplom En Casa otodom

Jesteśmy wdzięczni oraz dumni z zaproszenia nas do wzięcia udziału w trzeciej edycji Spotkania Liderów Nieruchomości.

Wyróżnienie dla En Casa

Ten dzień okazał się dla szczególny także z innego powodu. Portal Otodom spośród zaproszonych gości, postanowił wyróżnić trzy firmy, które dzięki swoim działaniom, mają największy wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku agenta nieruchomości oraz na podnoszenie wartości świadczonych usług. Wśród nich znaleźliśmy się my – jako cały zespół En Casa.

Nagrodę otrzymaliśmy za dbałość o wizerunek ofert nieruchomości, czyli skuteczny i atrakcyjny sposób ich prezentowania. Dla wyjaśnienia, nie mamy tutaj na myśli tylko ładnego przygotowania zdjęć czy opisów, ale fakt, że na całość składa się indywidualne podejście do każdej z ofert oraz zaplanowana i nieprzypadkowa strategia marketingowa i sprzedażowa. Przyznane wyróżnienie cieszy nas podwójnie, bo od samego początku istnienia En Casa, naszą filozofia jest dbałość o produkt, w tym przypadku jakość świadczonych przez nas usług. To element naszej strategii, która stale doskonalimy wyciągając wnioski ze zdobywanych doświadczeń. Pragniemy, aby nasi klienci byli pewni, że oddając nam pod opiekę swoją nieruchomość, zrobimy dla nich wszystko co należy, aby skutecznie sfinalizować transakcję. 

Spotkanie-liderow-nieruchomosci

Za przyznaną nagrodę raz jeszcze bardzo dziękujemy. Czujemy się naprawdę wyróżnieni i jednocześnie mamy świadomość spoczywającej na nas odpowiedzialności za jakość usług, które stale dostarczamy naszym klientom. 

Krótka relacja

Przeczytaj krótki wywiad LINK>> przeprowadzony po otrzymaniu nagrody z Małgorzatą Podbielską i poznaj tajniki pracy biura nieruchomości En Casa.

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi