Umowa na wyłączność jeszcze nigdy nie była tak pomocna! Część 1

Krystian Podbielski, biuro nieruchomości En Casa

Wiedziałeś, że agent nieruchomości może zrobić dla Ciebie prawie wszystko?

To on przygotuje odpowiednio Twoją ofertę do sprzedaży. Zgromadzi wszystkie niezbędne dokumenty. Agent nieruchomości przygotuje ofertę od strony prawnej, tak aby w przyszłości sprzedaż przebiegła bez zbędnego stresu.

Zbada aktualną konkurencję oraz pozna grupę docelową Twojej nieruchomości, do której później będzie kierował przekaz marketingowy. Oszacuje wartość. Opracuje plan marketingowy. Przygotuje ofertę do sprzedaży  – opis, zdjęcia, video, spacer 3D, rzut. To wszystko po to, aby podkreślić największe atuty Twojej nieruchomości.

To dziać się może bez Twojej obecności. Zdalnie. Ty korzystasz tylko z telefonu lub komputera. To Twój „agent nieruchomości na wyłączność” wykonuje całą pracę.

A co dalej? Agent i jego zespół dba o skuteczny marketing Twojej oferty. On odbiera telefony i wiadomości od potencjalnych klientów. On odpowiada na zapytania. To agent zorganizuje dzień otwarty (również online!), prezentację lub wideokonferencję.

Agent nieruchomości znajdzie rozwiązanie na większość problemów. Z Tobą będzie jedynie konsultować i uzgadniać ofertę sprzedażową, a Ty nawet nie musisz się z nim spotkać na żywo.

Poznaj zalety współpracy na wyłączność. W każdych warunkach!
Ty zostań w domu, a my zadbamy o resztę.

Zadzwoń i umów się na spotkanie online! +48 607 388 349

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa.… czytaj więcej