Wynajem nieruchomości – czyli jak znaleźć nieruchomość spełniającą nasze oczekiwania

Najem nieruchomości przez niektórych z nas może być potraktowany w podobnej kategorii, co zakup. Decydując się na najem nieruchomości chcemy dobrze wybrać, bo często taka decyzja wiąże nas z nowym miejscem na dłuższy czas. Możliwe, że aż do momentu, gdy nie zdecydujemy się na kupno własnego lokum. Innym razem poszukujemy czegoś na znacznie krócej, bo na przykład przenosimy się do nowego miasta z powodu pracy. Podobnych scenariuszy może być oczywiście więcej, jednak wszystkie zmierzają do jednego, znalezienia odpowiedniej nieruchomości.

Od razu nasuwa się pytanie, czy szukać nieruchomości samodzielnie? Na jakie elementy całego procesu należy zwrócić szczególna uwagę? Jak czytać umowę najmu? Co zrobić, aby nasze poszukiwania nie ciągnęły się w nieskończoność? Czy skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów?

Jak pracuje biuro nieruchomości premium? ­Etapy poszukiwania nieruchomości z En Casa

Analiza potrzeb

Nasze działania zawsze rozpoczynamy od przeprowadzenia analizy potrzeb naszych klientów – bez tego, cały proces nie miałby sensu. Jesteśmy tu po to, by pomóc naszym klientom w spełnieniu ich marzeń związanych z nieruchomościami. Potrzeby i oczekiwania naszych klientów są dla nas drogowskazem do przedstawienia najlepszych ofert. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu z wielu przeprowadzonych przez nas transakcji, potrafimy wyselekcjonować wyłącznie te nieruchomości, które najlepiej wpisują się w niepowtarzalny styl życia naszych klientów.

Biuro nieruchomosci premium En Casa

Aktywne poszukiwanie

Kolejnym krokiem, jaki podejmujemy jest aktywne poszukiwanie nieruchomości. Posiadamy wiedzę o aktualnych i dostępnych na rynku ofertach nieruchomości. Dodatkowo korzystamy z bazy ofert wyłączonych z oficjalnej publikacji. Współpracujemy z innymi agencjami nieruchomości. Te trzy fakty dają nam pewność, że dla naszych klientów znajdziemy nieruchomość, która spełni ich indywidualne oczekiwania.

Propozycje ofert

Posiadamy ekspercką wiedzę o rynku nieruchomości, dzięki czemu wiemy, które oferty będą najbardziej korzystne dla naszych klientów. Dokładnie selekcjonujemy nieruchomości przed ich prezentacją, przedstawiając wyłącznie te, które spełniają oczekiwania naszych klientów.

Prezentacje nieruchomości

Szanujemy czas naszych klientów, dlatego planując harmonogram spotkań zapewniamy maksymalne dostosowanie się do kalendarzy naszych klientów. Działamy transparentnie i uczciwie. Podczas prezentacji zawsze informujemy naszych klientów o zaletach oraz potencjalnym wadach nieruchomości.

Daniel Tarka, real estate broker En Casa

Negocjacje

Jednym z ważniejszych etapów najmu nieruchomości, jest proces negocjacji umowy najmu. W En Casa Premium Real Estate znamy historie transakcji wielu nieruchomości w Warszawie i okolicach. Wiemy, jakie warunki są atrakcyjne, dlatego naszym klientom, zapewniamy skuteczne wsparcie na każdym etapie procesu negocjacji. Naszym celem jest dostarczenie wymarzonych nieruchomości na najkorzystniejszych warunkach.

Przygotowanie umowy najmu

Przygotowujemy umowę najmu, protokół z przekazania nieruchomości, pilnujemy szczegółów. Klienci ufają nam, ponieważ profesjonalnie oraz z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia.

Finalizacja transakcji

Najważniejszym i zarazem najbardziej wyczekiwanym etapem całego procesu najmu nieruchomości, jest skuteczna finalizacja transakcji. Jesteśmy z naszymi klientami podczas całego procesu poszukiwania nieruchomości, pozostając oczywiście do dyspozycji także długo po transakcji. Cieszymy się, że dzięki naszej wiedzy i zaangażowaniu, klienci potwierdzają chęć współpracy z nami przy kolejnych transakcjach.

Decydując się na współpracę z En Casa Premium Real Estate, nasi klienci mają pewność, że zapewnimy wsparcie na każdy etapie procesu najmu – od wyboru nieruchomości, prowadzenia negocjacji, aż do podpisania umowy i przekazania lokalu. W En Casa szanujemy potrzeby oraz czas naszych klientów.

Jeśli chcesz poznać standardy naszej pracy, zapraszamy na spotkanie przy filiżance kawy w naszym biurze. Zadzwoń + 48 607 388 349 lub wypełnij formularz, a my oddzwonimy.

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi