Zespół En Casa wspólnie świętuje

En Casa to blisko 10 lat działalności na rynku pośrednictwa nieruchomości premium w Warszawie i okolicach. To intensywny okres rozwoju, nauki, budowania zespołu oraz szukania nowej drogi na rynku pośrednictwa nieruchomości. Udało się nam osiągnąć wiele sukcesów, choć nie każda transakcja zakończyła się powodzeniem. Jednak najważniejsze jest to, że ze wszystkich działań wyciągamy wnioski. Uczymy się, współpracujemy, doskonalimy nasze umiejętności, aby dla naszych klientów świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Powód do świętowania

W sobotę 19 października mieliśmy okazję spotkać się z całym zespołem w nowej siedzibie biura i świętować wspólnie na czerwonym dywanie nasze większe i mniejsze sukcesy. A okazji do świętowania na szczęście mieliśmy wiele. Rozpoczynając od intensywnego rozwoju drugiego oddziału En Casa w Otrębusach, otrzymania nagrody w prestiżowym konkursie Lider Nieruchomości Otodom , po zmianę siedziby biura w Warszawie, aż po wspaniałą, okrągłą rocznicę współpracy z kilkoma osobami z zespołu, bez których En Casa nie byłaby taka jak dziś.

Był to 5-ty jubileusz współpracy z Anną Wieruszewską, Karoliną Szwenger-Tchorek oraz Piotrem Wilczyńskim. Są to osoby, które tworzyły z nami wizję i misję firmy, kulturę organizacyjną naszego biura. Były z En Casa, gdy firma liczyła 5 osób i są, teraz gdy jest nas prawie 30. Od lat obsługują na najwyższym poziomie klientów, którzy wracają z kolejnymi zleceniami. Od lat spełniają marzenia naszych Klientów. To jedni z najlepszych na rynku pośrednictwa nieruchomości.

Rok 2019 to dla nas czas podsumowań, wyboru kierunku dalszego rozwoju. To również okres świętowania sukcesów i zrozumienia, że idziemy w dobrą stronę mając przy sobie zaufany, profesjonalny zespół ludzi, którzy mogą na siebie liczyć i patrzą w jednym kierunku. To także czas dużej odpowiedzialności i oczekiwań w działaniu jako Lider Rynku Nieruchomości.

Wartości En Casa

Po wręczeniu nagrody za Najlepsze Biuro Nieruchomości w woj. Mazowieckim otrzymaliśmy od prasy wiele pytań związanych z rozwojem naszej firmy. W tym, zapytano nas Co tkwi u podstaw Waszego sukcesu?” – bez zastanowienia moją oraz Krystiana odpowiedzią były relacje i wartości, które kreują naszą kulturę organizacyjną. Sukcesem nazywamy to, co tworzymy wewnątrz En Casa, ponieważ właśnie to przekłada się na nasze relacje z Klientami. Ciągle rosnące grono zadowolonych Klientów i idące za tym rekomendacje z każdym rokiem pomagają nam w budowaniu rynkowej pozycji Lidera. Druga kwestia to jasno sprecyzowany cel. Zawsze chcieliśmy być w czołówce najlepszych biur nieruchomości tworząc ten rynek, dbając o dobry wizerunek pośrednika jako zawodu dla profesjonalistów. 

Dla nas En Casa to przede wszystkim ufający sobie ludzie. To zespół ludzi skutecznych w transakcjach dla klienta oraz wspierający się w codziennej pracy. Słuchamy siebie, szanujemy swój czas pracy, rozmawiamy ze sobą każdego dnia, aby klientom dostarczać najlepsze rozwiązania.  Nasi Klienci są dla nas najważniejszy, a nasz sukces to Wasze zadowolenia, na który składa się wytrwała, codzienna praca. To świętowaliśmy w minioną sobotę.

Dziękujemy za wspólne lata każdemu z kim mieliśmy okazję współpracować. Dziękujemy Klientom za zaufanie i uznanie dla roli doradcy ds. nieruchomości. Dziękujemy współpracującym z nami agencjom nieruchomości, Warszawskiemu Stowarzyszeniu Pośrednikom w Obrocie Nieruchomościami, partnerom biznesowym oraz oczywiście całemu zespołowi En Casa. 

Życzymy sobie kolejnych lat nauki, rozwoju oraz oczywiście wiele transakcji zakończonych sukcesem. 

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi