Zespół En Casa życzy magicznych Świąt

Rok 2019 powoli dobiega końca. To czas radosnych świątecznych przygotowań, ale i czas podsumowań, które pozwalają na skonkretyzowanie planów na rok nadchodzący. Taka „magia świąt” 😉.

Jako firma, w której ludzie ją tworzący są niezwykle ważni, w której staramy się zauważyć w każdym jego indywidualny potencjał – przeżywamy ten czas w sposób szczególny. Wszak spędzamy ze sobą sporo czasu i dlatego tworzymy zgrany zespół, który często wspiera się nie tylko na stopie zawodowej. Mamy zatem wiele powodów do bardzo pozytywnych refleksji na koniec roku.

Przede wszystkim to był dla nas bardzo dynamiczny i pracowity rok. Pełen nowych zleceń, spotkań, szkoleń i wielu niezwykłych doświadczeń, z których wyciągamy wnioski i naukę na przyszłość.

Kto nas poznał ten wie jaki wulkan pozytywnej energii drzemie w naszym zespole, która pomaga nam realizować z uśmiechem setki transakcji, również skomplikowanych merytorycznie. Jesteśmy po prostu profesjonalistami z charakterem, którzy pracując w branży nieruchomości realizują swoją pasję i są skuteczni. Szanujemy się, wspieramy i inspirujemy wzajemnie. To daje moc! Magiczną moc 😉.

Codziennie przekonujemy się, że w zespole En Casa jest ogromna siła! To w tym roku dołączyło do nas kilka niesamowicie pozytywnych i pracowitych osób, dzięki którym zdobywamy kolejne cele. Nowi, ale już doświadczeni agenci, którzy dołączyli do nas w tym roku, obsługują naszych klientów na najwyższym poziomie. Dzięki nowemu Office Managerowi przepływ informacji oraz wsparcie zadań administracyjnych nabrało właściwego tempa, a nowi asystenci, wspierając z uśmiechem naszych agentów, sprawili, że ci jeszcze skuteczniej mogą działać na rzecz naszych Klientów.

W naszych strukturach powstał Dział Marketingu, wspierający cele sprzedażowe i rozwojowe firmy. 2019 to rok, w którym rozpoczęliśmy nagrywanie videobloga, a cykl Duety En Casa zebrał same pozytywne oceny od Klientów, a nam dał wiele radości, że możemy się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem w ten niebanalny sposób.

Mając w głowach wiele nowych pomysłów na nadchodzący 2020 rok, przepełnieni świąteczną rodzinną atmosferą pragniemy złożyć wszystkim naszym Klientom, Partnerom biznesowym i Współpracownikom oraz ich rodzinom, życzenia magicznych Świąt oraz luksusu docenienia tego co tu i teraz!

Niech Magia Świąt po prostu się dzieje!
Zespół En Casa

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi