Złota 44 – najbardziej pożądany adres w Warszawie

Zastanawiasz się czym charakteryzuje się luksusowy budynek apartamentowy? Czemu niektóre inwestycje na stale wpisują się w krajobraz miasta i definiują pojęcie prestiżu oraz sukcesu? Złota 44 to doskonały przykład projektu, który nie pozostaje obojętny nikomu. Dla większości to synonim elegancji, nowoczesności oraz cosmopolityzmu w sercu Warszawy. Zastawiasz się dlaczego? Poznaj najważniejsze cechy inwestycji Złota 44.

Złota 44 – najwyższy budynek stolicy

Apartamentowiec ma wysokość 192 metrów i liczy 52 piętra. Budynek został zaprojektowany przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda. Unikatowość kształtu wieży nadaje indywidualny charakter apartamentom. Każdy z nich ma niepowtarzalną wielkość oraz układ. Złota 44  to połączenie światowego designu ze spektakularnymi widokami, które wspólnie tworzą niezwykłą przestrzeń do życia.

Złota 44 – Miasto z każdej perspektywy

Wieża – Złota 44 to 287 luksusowych apartamentów oraz penthouse’ów, z których rozpościera się niepowtarzalny widok na panoramę Warszawy ♥. Z każdego apartamentu masz możliwość poznać piękną stolicę oraz zachwycić się jej urokami – niezależnie czy patrzysz na zachód podziwiając warszawską Wole, czy na wschód relaksując się widokiem na PKiN.

Zlota 44 – Strefa relaksu

Wyjątkowy styl życia wymaga luksusu w każdym detalu. Złota 44 oferuje swoim mieszkańcom 1400 m² strefy relaksu zlokalizowanej na 8 piętrze budynku. Do dyspozycji pozostaje 25 metrowy basen, siłownia, sauny, sala kinowa, sala klubowa oraz biznesowa.  Na tym piętrze znajduje się również przestronny taras oraz zewnętrze jacuzzi. To wszystko tylko dla mieszkańców, w sercu stolicy.

Złota 44 – Lokalizacja w sercu stolicy

Położona w centrum miasta Złota 44 pozwala jej mieszkańcom delektować się życiem w wielkomiejskim stylu. Wieżowiec znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki oraz licznych prestiżowych hoteli, restauracji oraz punktów usługowych. Dzięki swojej lokalizacji mieszkańcy Złota 44 Tower mają łatwy dostęp do pięknych miejsc kulturalnych Warszawy.

Złota 44 – Oferty apartamentów na sprzedaż oraz wynajem

Złota 44 cieczy się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród klientów kupujących, jak najemców (najem długoterminowy). Jako biuro nieruchomości specjalizujące się w pośrednictwie luksusowymi nieruchomościami inwestycja Złota 44 jest przez nas dobrze znana i na stałe obsługiwany. Znamy historie transakcji, dzięki czemu wiemy jak najskuteczniej dokonać transakcji zakupu lub wynajmu w tym spektakularnych wieżowcu. Zachęcamy do kontaktu.

Jeśli szukasz apartamentu lub penthouse’u w apartamentowcu Złota 44, chętnie pomożemy znaleźć go dla Ciebie. Zapraszamy na spotkanie przy filiżance aromatycznej kawy w lokalnej kawiarni lub naszym biurze na Mokotowie. Z przyjemnością przyjmiemy zlecenie również od Ciebie. Zadzwoń +48 607 388 349

Złota 44 – średnie ceny

Ceny sprzedaży apartamentów w Złota 44 – ceny zróżnicowane są zależnie od piętra oraz widoku, średnia cena to 35 000 PLN/m²
Cena wynajmu apartamentów w Złota 44 – cena zależna jest od wysokości piętra oraz widoku, cena kształtuje się od 120 PLN/m²

FORMULARZ

Umów się z nami na spotkanie
i odkryj nowy komfort obsługi