Dom z widokiem na jezioro – luksus na SWJM

Dom | Sprzedaż | Harsz, Nowy Harsz

1 990 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Powierzchnia
119,35 m2
Cena za m2
16 673 PLN
Pow. działki
3 337 m2
Rok budowy
2024
Typ domu
Wolnostojący
Liczba pokoi
5
Rynek
Wtórny
Numer oferty
4974/1998/ODS
Piotr Kubera

Opis

Poranek z widokiem na taflę jeziora i wieczory przy ognisku – dom na działce z linią brzegową w prestiżowym osiedlu PYCD, gdzie luksus spotyka się z naturą.
To nie jest zwykły dom – to Twoja bezpieczna przystań, w której technologia premium i mazurski klimat tworzą niepowtarzalną harmonię.

:: Dla kogo?
Dla osób marzących o codziennym widoku na jezioro i przestrzeni do życia w zgodzie z naturą, bez kompromisów w komforcie. Dla rodzin i par, które chcą korzystać z własnych stref rekreacyjnych: altany grillowej, miejsca na ognisko, boisk i kortu tenisowego. Dla tych, którzy szukają spokojnego i chronionego osiedla, w którym luksusowe domy tworzą kameralną społeczność.

:: Atuty:
Widok na jezioro – dom położony w miejscu, gdzie każdy dzień zaczyna się od panoramy wody i drzew
Prestiżowa, bezpieczna lokalizacja – strzeżone osiedle PYCD, monitorowane i chronione przez ochronę fizyczną.
Strefa rekreacji dla mieszkańców – boisko do koszykówki, boisko do siatkówki, kort tenisowy, altana grillowa i klimatyczne miejsce na ognisko.
Materiały budowlane premium – naturalne płyty Steico PROTECT DRY i SPECIAL DRY (ściany i dach) oraz wypełnienie z włókien drzewnych gwarantujące niepalność i zdrowy mikroklimat.
Elewacja IQ STO Lotusan C1 / Dryonic – samooczyszczająca, odporna na wilgoć i zabrudzenia.
Okna VITO Tisser Osmose (3-szybowe) – doskonała izolacja termiczna i akustyczna.
Fundamenty LEGALETT – ogrzewanie podłogowe z kablami Danfoss DEVIflex, mata grzewcza w łazience na piętrze.
Zaawansowana wentylacja – rekuperacja Thessla Green AirPack Home 400 V + sterownik Air++, obsługa przez internet, opcjonalne moduły chłodzące/nawilżające.
Fotowoltaika 9,9 kWp – niezależność energetyczna i niskie koszty utrzymania.
Pełna infrastruktura multimedialna – sieć Ethernet w każdym pokoju, okablowanie audio-wideo w salonie, kanały pod rzutnik, przygotowana szafka rack, rolety i żaluzje sterowane elektrycznie.

:: Układ pomieszczeń:
Parter:
Przedsionek (5,18 m²), korytarz (5,31 m²),  kuchnia (5,0 m²), salon (27,7 m²),  spiżarnia (4,65 m²), pokój (13,6 m²), łazienka (7,58 m²).
Poddasze:
Korytarz (5,41 m²), pokój (18,90 m²),  pokój (15,60 m²),  pokój (4,68 m²), łazienka (3,90 m²), WC (1,84 m²).

:: Co w okolicy?
Zaledwie 15 minut dzieli osiedle od Giżycka – stolicy żeglarstwa z marinami, portem i zabytkową Twierdzą Boyen. W okolicy znajduje się także Węgorzewo, gdzie czeka Zamek Krzyżacki i urokliwe kawiarnie nad wodą. To idealna baza wypadowa do odkrywania najpiękniejszych zakątków Mazur.

:: Jak z komunikacją?
2,5 h drogi od Warszawy, szybki dojazd do głównych tras i węzłów komunikacyjnych. Doskonałe miejsce na weekendowy relaks i całoroczne zamieszkanie.

To dom, w którym naturalny krajobraz spotyka się z technologiczną perfekcją – Twoje miejsce na ziemi, gotowe na każdą porę roku.

Dom do własnej aranżacji
Nie zwlekaj, umów się na prezentację

Dodatkowe informacje

Liczba sypialni
4
Liczba łazienek
2
Ogrzewanie
Pompa ciepła
Kanalizacja
Miejska
Czynsz adm.
900 PLN
Teren ogrodzony
Tak
Osiedle strzeżone
Tak

Lokalizacja nieruchomości

Piotr Kubera

Piotr Kubera

Real Estate Broker

Formularz kontaktowy

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu przesyłania ofert i informacji dotyczących usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami świadczonych przez En Casa
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail lub numeru telefonu w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i ofert dotyczących nieruchomości oraz informacji na temat prowadzonej działalności przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie (02-735), ul. Studencka 55.

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

© 2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM | Strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA - Prywatność | Warunki.