Enklawa Wilanów etap II

Inwestycja | Warszawa, Wilanów, ul. Mango

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis

Enklawa Wilanów to kameralny zespół domów na prywatnym osiedlu ulokowany nieopodal pełnej infrastruktury Miasteczka Wilanów.

Osiedle zostało zaplanowane z troską o najdrobniejsze szczegóły. Wewnętrzna droga, która prowadzi do każdej z nieruchomości jest wykonana z kostki przepuszczającej wodę opadową. Oświetlenie osiedla zostało zaplanowane w formie wolnostojących latarni, a uroku dodaje aleja młodych drzew.

W skład Enklawa Wilanów, wchodzą cztery domy jednorodzinne, dziesięć domów bliźniaczych oraz sześć segmentów mieszkalnych. Każdy z nich usytuowany jest na działce o powierzchni do 500 m2. Inwestycje łączy więcej - każdy dom ma po dwie kondygnacje i własny garaż z podjazdem.

Inwestycja została podzielona na dwa etapy. Enklawa Wilanów etap I została już wybudowana i sprzedana w całości. 

Enklawa Wilanów etap II jest kontynuacją designu etapu I inwestycji. Łączy w sobie funkcjonalność i rozkład bliźniaka oraz wygląd segmentu. Dzięki użykowej przestrzeni na poddaszu otrzymujemy dodatkową przestrzeń do własnej aranżacji. 

Dbałość o każdy detal, zachwycający design i ekologiczne materiały - według takich wytycznych powstała Enklawa Wilanów.
Każdy dom posiada przestronny salon z wyjściem na taras, otwartą kuchnię i jadalnię z widokiem na ogród. 

Każdy dom otoczony jest przestronnym ogrodem. Zielona przestrzeń daje możliwość zaplanowania kameralnej enklawy, w której znajdziesz wyciszenie. To idealne dla miejsce dla każdego, kto ceni sobie atuty i dogodności jakie oferuje Miasteczko Wilanów, ale na co dzień zależy mu na spokoju i wytchnieniu od zgiełku miasta. 

Inwestycja zgodna z Twoimi potrzebami 
Enklawa Wilanów została zaprojektowana z myślą o klientach, którzy cenią sobie życie w małej społeczności i są gotowi spełniać swoje socjalne potrzeby wewnątrz osiedla. Zielone przestrzenie i ogrody zostały zaprojektowane w sam raz, aby zaprosić sąsiadów na sobotniego grilla czy wieczornego drinka. Jednocześnie piętro domu pozwala zachować intymność i daje możliwość odcięcia się od otoczenia. 

Wymarzona lokalizacja
Enklawa mieści się na granicy Miasteczka Wilanów i zielonej przestrzeni wokół. Niska zabudowa to gwarancja niezmiennie dobrych widoków, funkcjonalnych przestrzeni, terenów zielonych oraz prywatności. A jednocześnie  kilka minut drogi dzieli mieszkańców Enklawy od ośrodka, w którym znajdą wszystkie niezbędne punkty usługowe i rozrywkę.  

W okolicy Enklawy znajduje się Rezerwat Skarpa Ursynowska – teren leśny, który jest objęty krajobrazową ochroną przyrody. W bliskim sąsiedztwie mieści się również Park Pokoleń. To miejsce stworzone do rekreacji, wypoczynku oraz sportu, choć sprawdzi się równie dobrze jako miejsce, w którym można się oddać lekturze w niedzielne popołudnie.

Dodatkowe informacje

Status budynku
W budowie
Liczba pięter
3
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
143/1998/OI

Lokalizacja nieruchomości

Oferty należące do tej inwestycji:

Piotr Wilczyński

Piotr Wilczyński

Real Estate Broker | Head of Team Wilanów

Licencja: 22136

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM