Lokal 375 m2 z witryną i antresolą przy Browarach

Lokal | Sprzedaż | Warszawa, Wola, ul. Wronia

7 000 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Powierzchnia
375 m2
Cena za m2
18 666 PLN
Liczba pokoi
12
Rok budowy
2013
Piętro
Parter / 9
Rynek
Wtórny
Numer oferty
139/1998/OLS

Opis

:: Krótko:
Bliska Wola, ul. Wronia | przestronny, dwupoziomowy lokal usługowy z witryną w budynku Oxygen Residence w pobliżu Browarów Warszawskich | powierzchnia całkowita 375 m2 | możliwość podziału na mniejsze lokale - 4 niezależne wejścia | lokal wykończony w wysokim standardzie | idealny na cele biurowe, usługowe, medyczne, ale także handlowe lub gastronomiczne (po adaptacji)
 
:: Dla kogo?
Dla firm szukających komfortowej i wykończonej przestrzeni do pracy, niewymagającej dużych nakładów na start.
Lokal doskonale sprawdzi się na prowadzenie w nim działalności medycznej, biurowej lub usługowej, a po adaptacji także działalności handlowej lub gastronomicznej.
 
:: Atuty
Przedmiotowy lokal usytuowany jest na parterze budynku w ciągu lokali usługowych od strony ul. Kotlarskiej. Wystawa witryn północna. Możliwość łatwego podziału lokalu na mniejsze jednostki - 4 niezależne wejścia przez witryny.

:: Rozkład (obecny):
PARTER (215,78 m2):
- hall z recepcją i poczekalnią
- gabinet z wyjściem na wewnętrzne patio budynku oraz prywatną łazienką z prysznicem
- 6 osobnych gabinetów
- 2 toalety
- pomieszczenie socjalne
- pomieszczenie gospodarcze
- korytarz / komunikacja
 
PIĘTRO / ANTRESOLA (159,87 m2):
- biuro z prywatną toaletą
- magazyn
- 2 duże gabinety / sale konferencyjne z prywatnymi toaletami
- serwerownia / pomieszczenie techniczne
- komunikacja

:: Co w okolicy?
Budynek z przedmiotowym lokalem, położony jest w lewobrzeżnej części Warszawy, na terenie dzielnicy Wola, w kwartale pomiędzy ulicami Prostą, Towarową, Żelazną oraz aleją Solidarności. Jest to rejon urbanistyczny "Mirów", jeden z najszybciej rozwijających się w Warszawie, o intensywnej zabudowie biurowej, usługowej oraz wielorodzinnej.
Dzięki bliskości węzłów komunikacyjnych wokół stacji metra Rondo Daszyńskiego oraz stacji Rondo ONZ (w pobliżu) rejon ten stale cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem deweloperów oraz inwestorów, a wszelkie nieużytki lub zrujnowane budynki raz za razem ustępują nowoczesnej, prestiżowej zabudowie, sprawiając, że wiele osób traktuje go jako nowe biznesowe centrum miasta.

:: Jak z komunikacją?
Nieruchomość jest doskonale skomunikowana z resztą miasta. W najbliższym sąsiedztwie budynku liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, a także stacja metra Rondo Daszyńskiego.
 
:: Podsumowanie:
Podana cena jest kwotą brutto.
Powierzchnia z KW: 231,40 m2
Powierzchnia rzeczywista (po adaptacji antresoli): 375,65 m2.

Dodatkowe informacje

Przeznaczenie
Biurowe
Wysokość pomieszczeń (cm)
300
Klimatyzacja
Tak
Światłowód
Tak
Witryna
Tak
Ochrona
Tak
Monitoring
Tak
Recepcja
Tak
Piwnica
Tak

Lokalizacja nieruchomości

Daniel Tarka

Daniel Tarka

Real Estate Broker

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM