Grzegorz Szkop (Team Mokotów)

Grzegorz Szkop

Real Estate Broker

g.szkop@encasa.pl+48 602 230 553

Nieruchomości to dla mnie znacznie więcej niż tylko budynki – to historie, emocje, wizje i przyszłość. Z moim kilkunastoletnim doświadczeniem w branży budowlanej, wciąż kieruję się zasadą, że dobro klienta jest najważniejsze, a moja determinacja i elastyczność pozwalają na tworzenie długotrwałych relacji.

Przez lata pracy nad projektami remontowymi zdobyłem nie tylko umiejętności techniczne, ale także wrażliwość na to, co sprawia, że przestrzeń staje się domem, a wizja staje się wartością. Moje doświadczenie pozwala mi pomóc klientom w zrozumieniu potencjału nieruchomości i pomysłowym jej wykorzystaniu.

Moje podejście do pracy w nieruchomościach opiera się na ponadprzeciętnym zaangażowaniu. Zawsze staram się znaleźć nietypowe rozwiązania i pomysły, które przekształcają zwykłe nieruchomości w nieprzeciętne i funkcjonalne przestrzenie.

Dzięki temu nasza wspólna podróż w poszukiwaniu nieruchomości będzie pełna inspiracji i spełnienia. Moje podejście jest proaktywne, kreatywne i profesjonalne, co pozwoli Ci osiągnąć najlepsze rezultaty.

Moje najnowsze oferty

Grzegorz Szkop (Team Mokotów)

Grzegorz Szkop

Real Estate Broker

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM