Joanna Gąszczyk (Team Centrum)

Joanna Gąszczyk

Real Estate Broker

j.gaszczyk@encasa.pl+48 600 716 659


Potrafię słuchać, dzięki czemu z łatwością kreuję idealne miejsce do życia dla moich klientów. Lubię ludzi i ich historie związane z pięknymi wnętrzami.

Studia ekonomiczne i wieloletnie doświadczenie w korporacjach, pomagają mi pracować skrupulatnie, a pogodna osobowość, nawiązywać długoterminowe relacje.

W pracy wymagam od siebie pełnego zaangażowania, by sprostać oczekiwaniom klientów i zdobyć ich zaufanie.

Chętnie współpracuję z innymi agencjami nieruchomości, dzięki czemu nieruchomości sprzedaję, bądź wynajmuję szybko i skutecznie.

Moje najnowsze oferty

Joanna Gąszczyk (Team Centrum)

Joanna Gąszczyk

Real Estate Broker

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, moich danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celach marketingowych, w tym do przesyłania mi ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (w tym ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa, komunikacji marketingowej oraz informacji handlowych, w tym ofert dotyczących usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (m.in. ofert dotyczących nieruchomości) oraz informacji na temat prowadzonej działalności, poprzez:

*  pola wymagane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EN CASA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, ul. Studencka 55, 02-735 Warszawa .… czytaj więcej

0
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM